Важливо

Як закохати в себе чоловіка

Як закохати в себе чоловіка

Споконвіку жінки задавалися питанням, як закохати в себе чоловіка. Одні вважали, що любов чоловіка залежить від зовнішності жінки. Інші були переконані, найголовніше – внутрішній світ чарівної особи. А якої точки зору дотримуєтеся ви?

Від чого залежить любов чоловіка

Запитайте у свого тата, що він відчув, коли вперше зустрів вашу маму. На що звернув увагу, які думки промайнули в його голові, замислювався він про щось серйозне. Цілком імовірно, що ваш папа відповість, що коли зустрів вашу маму, то зрозумів, що вона – саме та, яка йому потрібна.

Сучасний мужчина вимагає від жінки набагато більше, ніж вимагали чоловіка років 50 тому. Тепер, щоб хлопець вас помітив, необхідно сильно постаратися.

Ймовірно, ви добре засвоїли мистецтво флірту, знаєте, що чоловік звертає увагу на загадкових жінок, а також намагається зловити погляд тієї дівчини, яка постійно його відводить убік. Ці дії гарні для залучення уваги і для перших кількох побачень, але через час хлопець занудьгує, йому знадобиться щось інше, крім млосних зітхань і поглядів.

Якщо ви хочете, щоб герой з ваших снів, він же принц на білому коні, він же чоловік, з яким ви познайомилися недавно, залишився поруч з вами на все життя, слід дуже сильно потрудитися. Чоловіки люблять очима, потім – вухами, і тільки після всього цього їх цікавить більш близький контакт.

Чоловікові потрібна красива дівчина поруч з ним. Щоб він міг хвалитися перед своїми друзями, спокійно виводив вас в світ, радів як дитина, що поряд з ним така чарівна особа. Більшість дівчат помиляються, коли вважають, якщо хлопець дивиться на їх зовнішність, то внутрішній світ дівчини його не хвилює. Адже ви розмовляєте зі своїм хлопцем не тільки про те, де провести сьогоднішній вечір? І ваші бесіди не обмежуються питаннями з приводу робочих справ. Чоловіки люблять розумних співрозмовниць, які здатні не тільки вислухати, але і підтримати будь-який діалог.

Два головних чинники, що впливають на закоханість чоловіка – ваша зовнішність, і можливість підтримання конструктивного діалогу.

Основні способи завоювання чоловіки

Кожна дівчина зобов’язана знати основні правила, як закохати в себе чоловіка.

  1. Поважайте свого коханого. Багато пар рушилися з-за неповаги. Часто дівчата забувають, що необхідно проявляти повагу до свого супутника не тільки наодинці, але і в моменти перебування у дружніх компаніях. Згадайте, як безглуздо виглядає дівчина, що піднімає на сміх свого хлопця, або спорящая з ним серед натовпу людей. Хочете бути схожою на неї? Залиште все своє невдоволення для дому.
  2. Слідкуйте за своєю зовнішністю. Ідеальних людей не існує. Але мода придумала багато способів, що дозволяють приховати зовнішні недоліки. Добре підібрана одяг за типом фігури здатна приховати зайві кілограми, тональний крем допоможе заховати вскочивший прищ, а рум’яна додадуть сяйва ваших щоках. Блиску в очах зможете домогтися самі, глянувши на своє відображення в дзеркалі.
  3. Геть комплекси. Чоловіки не люблять дівчат, загоняющих себе в якісь рамки. Звичайно, пропозицію коханого про купанні в річці з алігаторами ви можете сміливо відкинути, а ось його бажання спробувати що-небудь новеньке під покровом ночі ви зобов’язані прийняти з посмішкою. Відрізняйте реальні бажання від абсурдних.
  4. Говоріть чоловікові те, що він хоче чути. Чоловіки люблять похвалу, лестощі, а також ваші постійні визнання в любові. Вони не самостверджуються подібним методом, їм необхідно бути впевненим, що їх почуття взаємно.
  5. Будьте доброю, турботливою господинею. Чоловік після робочого дня бажає бачити смачна вечеря на столі, прибранную квартиру, усміхнену кохану. Якщо йому постійно доведеться харчуватися злиплими пельменями, а ви будете сидіти на дивані з черговим журналом, то ваш союз довго не триватиме. Не вмієте готувати? В інтернеті повно відеокурсів, здатних поетапно пояснити, що і як готувати.

Втратити чоловіка набагато простіше, ніж завоювати. Пам’ятайте, чоловіки не люблять, коли ви:

  1. Підморгуйте їх друзям. Чоловіки моторошні власники, вони вважають, що кохана повністю належить їм. Якщо невинний погляд на перехожого він вам зможе пробачити, то загравання з друзями – ніколи.
  2. Не розвиваєтеся. Чоловік-кар’єрист буде очікувати від своєї партнерки такого ж розвитку. Ні, він не стане примушувати вас виходити на роботу, але в якийсь момент йому набриднуть розмови про плітки, і він вирішить розірвати ваш союз.
  3. Починаєте вимагати від них багато чого. Деякі хлопці сидять на дивані, а гроші капають в їх кишені. Інші працюють до сьомого поту на роботі, заробляючи копійки. Треті вважають, що це жіночий доля – заробляння грошей. Якщо вас не влаштовує фінансова сторона ваших стосунків з хлопцем, слід поговорити начистоту.

Чоловіки – вразливі істоти. Вони намагаються бути сильними, але потребують постійної підтримки. Чоловікові потрібно більше уваги, якщо він захоче досягти висот на роботі. Чоловікові необхідно розуміння, усвідомлення того, що ви його любите не за зовнішність, соціальне становище, а за те, що він дарує вам радість. Щоб хлопець вас полюбив, будьте щирою з ним.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.