Важливо

Як вийти заміж після 40 років

Як вийти заміж після 40 років

Коли в голову лізуть думки про самотню старість, про те, що не з ким поділитися своїми думками, починає здаватися, що все хороше в житті вже позаду. Про те, як вийти заміж після 40 років, багато хто навіть не думають, вважаючи, що їх час вже пройшов. Та й де взяти самотнього чоловіка за сорок, пристойного і цікавого, коли навколо стільки прекрасних дам, молодих і вільних. Адже чоловік до 40 років – відмінний претендент на роль чоловіка для дівчини від 20 років.

Він вже зазвичай має пристойну роботу, рухоме і нерухоме майно, положення в суспільстві. Він ще в прекрасній фізичній формі, вміє доглядати за жінками, з ним є про що поговорити. Що ж робити ще далеко не старим дамам «злегка за 40», що залишився з якихось причин в самоті? Багато опускають руки, розуміючи, що вже нічого не зміниш, а даремно.

Навіщо виходити заміж після сорока

Природно, після 40 років вибір наречених не такий вже багатий, але і не всі чоловіки пішли «у всі тяжкі» в гонитві за юними німфами. Тому спочатку необхідно запитати себе: чи справді ви хочете вийти заміж, або просто напала туга зелена? Можливо, вам просто не вистачає спілкування – діти виросли, у них своє життя, а вам нудно сидіти перед телевізором довгими зимовими вечорами. Може бути, вам варто згадати про старих подруг і почати знову з ними спілкуватися, іноді вибираючись в кафешки, влаштовуючи походи по магазинах або виїзди на природу. До речі, так з’являться шанси познайомитися з цікавим чоловіком, якщо ви все ж для себе вирішите, що хочете зустріти свою половинку.

Якщо вам не про кого більше дбати, а ви гостро потребуєте – можливо, варто завести чотириногого друга, який змусить вас більше часу проводити в русі на свіжому повітрі. Знову ж, це відмінний спосіб зустріти серед любителів собак відмінного співрозмовника.

Жінці в будь-якому віці необхідно відчувати, що вона кохана, ще молода і приваблива, що турбота про неї комусь приносить радість. Якщо позаду розлучення, або так і не вдалося зустріти того, за кого хотілося б вийти заміж – чи варто задуматися про можливість нової зустрічі в цьому, далеко не старому віці.

На кого звернути увагу після 40

Чоловік старше вас – чудовий вибір, якщо ви втомилися від життєвих бур, зустрічей і розставань, якщо хочеться домашнього затишку і душевного тепла. Чоловіки в цьому віці можуть овдовіти, розлучитися, вони вже не прагнуть заводити швидкоплинні зв’язки з легковажними особами. Вони можуть шукати хорошу господиню, здатну вислухати, поговорити і скрасити сірі будні. Правда, напливу почуттів і емоцій від них можна і не дочекатися, але тиху гавань і надійне плече вони забезпечать вам. Правда, не забувайте: живучи з чоловіком набагато старше себе, ви мимоволі починаєте пристосовуватися під його вік, що загрожує для вас більш швидким старінням.

Інша категорія – молоді чоловіки, 30-35 років. Не думайте, що вони шукають зовсім юну супутницю. Швидше за все, вони пережили розлучення або розрив, імпульсивні егоїстки можуть їх не спокушати. Вони розуміють, що жінка після 40, самодостатня, впевнена в собі, позбавлена романтичних ілюзій і неправомірних претензій – те, що треба для гармонійного союзу, не ущемляє права двох сторін. Тим більше, якщо жінка добре виглядає, стежить за собою, вміє поводитися на людях. Молодий чоловік – це відмінний стимул, щоб залишатися молодою і привабливою на довгі роки.

Що стосується ровесників, часто після 40 років їх накриває криза середнього віку, який змушує пускатися у всі тяжкі, доводячи собі і оточуючим свою спроможність. Але і в цьому випадку у вас є шанси, що саме на вас такий чоловік зверне свою увагу.

Що робити, щоб вийти заміж

Не чекайте ініціативи від чоловіків, вибирайте їх самі. Не варто чекати, хоч кого-небудь, хто зверне на вас увагу. Цього моменту можна і не дочекатися, бо навколо дуже багато спокус, і виділити когось із натовпу буває іноді важко. Та й навіщо чекати уваги того, хто заздалегідь не підходить під ваші критерії порядної людини. Вирішуйте самі, з ким знайомитися, а з ким – ні.

Якщо ви зустріли чоловіка, який міг би підійти вам в чоловіки, дайте йому зрозуміти, що він помічений. Подивіться на нього пильним поглядом, швидкоплинно посміхніться, а потім вже чекайте від нього відповідного кроку. Знайомство може відбутися, коли ви ніяково його зачепите, запитайте рада або дорогу, підкажете, який товар вибрати. Способів познайомитися дуже багато. Експериментуйте, і вам пощастить.

Отже, якщо знайомство відбулося, не квапте подальші події. Не потрібно відразу ж повністю виливати йому свою душу в надії на взаємність. Читати жінку, як розкриту книгу, можна якийсь час. Але дуже скоро чоловікові це може набриднути. Залиште що-небудь про собі про запас, щоб йому було з вами цікаво ще дуже тривалий час.

І не заговорюйте відразу ж про заміжжя – не тільки чоловіка, але і вам потрібно час, щоб дізнатися один одного. Адже шлюб – це не самоціль, це спосіб бути поряд з чоловіком, якого ви любите, поважаєте, на плече якого можете покластися в скрутну хвилину.

Тільки не падайте духом, махнути на себе рукою. Своє щастя знаходять в будь-якому віці, тільки треба вірити в себе і знати, що ви цього заслуговуєте.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *