Як утримати Ваги чоловіка або позбавитися від нього.

Як спілкуватися з чоловіком Вагами щоб утримати його

Ваги

Ваги – романтичні ідеалісти, які постійно шукають другу половинку, з легкістю закохуються. Їх чарівна посмішка розбиває жіночі серця, однак втриматися в обіймах Ваг-чоловіків надовго досить складно. Чоловікам цього знака Зодіаку властиво швидко холонути до обраниці, причому причинами для цього стають сущі, з точки зору інших людей, дрібниці.

Отже, як спілкуватися з Вагами-чоловіком, як утримати цього дамського угодника, невтомного романтика й естета, що володіє досить суперечливою натурою? Він зможе ужитися тільки зі спокійною, урівноваженою людиною, не виявляє надто бурхливо своїх емоцій. Потребує комфортній обстановці, яка передбачає, зокрема, відсутність важкого тягаря відповідальності. Жінці, яка мріє утримати Ваг, необхідно самій приймати рішення, брати на себе ініціативу аж до того, що пропонувати вступ в офіційний шлюб. Ті не люблять, коли все доводиться робити самим, і особливо в поодинці.

Чоловікам-Терезам важливо, щоб жінка поруч постійно розвивалася, мала якісь ідеали і до них прагнула. Якщо супутниця перестає бути цікавою, серце чоловіка швидко охолоне, і він відправиться на пошуки більш цікавих варіантів.

Внутрішній світ Терезів дуже крихкий, втручання в нього має бути надзвичайно делікатним. Для жінки буде краще, якщо між нею і партнером збережеться певна дистанція. Безглуздо сліпо слідувати його бажанням і мріям – достатньо їх просто розділяти.

Жінкам, які хочуть якомога довше залишатися поруч з Вагами, необхідно приділяти пильну увагу своєму зовнішньому вигляду, бути доглянутими. Якщо привабливість в очах чоловіка буде втрачена, то можна вважати, що союз приречений. Якщо жінка не може мати модельну зовнішність, то їй необхідно брати чарівністю, харизмою, прекрасними манерами.

Супутницям Ваг слід мати на увазі, що він незалежно від гармонійності спільного життя завжди буде з інтересом задивлятися на жінок. Нехай вас заспокоює, що їх принадності для нього всього лише один з проявів краси, яким приємно тішити погляд. Тому не варто на це бурхливо реагувати – краще хвалити його за вишуканий смак. Похвали в адресу Ваг повинні звучати якомога частіше: їм дуже подобається відчувати себе предметом обожнювання і захоплення, і розлучитися з джерелом таких приємних відчуттів бажання не виникне.

Однозначно Ваги чоловіки не стануть терпіти партнерку з поганим смаком, переставшую бути акуратною. Притому що сам чоловік не дуже хазяйновитий, часто не в стані, що називається, вбити цвях, він ревно ставиться до порядку і чистоти дому, до того, наскільки в його житлі красиво і затишно і т.п. Ваги дотримуються думки, що саме жінки повинні за ними прибирати, і, якщо дуже старанно наполягати на зворотному, спільне життя може припинитися. Щоб утримати Ваг-чоловіків поруч, їх не потрібно сильно навантажувати побутовими питаннями.

Терези не люблять озвучувати претензії, формулювати, що саме їх не влаштовує, адже вони на дух не переносять ускладнення, конфліктність обстановки. Чоловік просто перетвориться у буркотливого, дратівливого людини, хоча, можливо, і сам точно не буде знати, що саме його виводить з себе.

У будь-якому випадку обраниці Ваги готовий дозволити набагато менше, ніж собі. Якщо ж така позиція вас не бентежить, то варто попрацювати над підкресленням своїх достоїнств, які стануть стимулом для Ваг продовжувати стосунки саме з вами. Якщо чоловік буде відчувати любов, любити сам, то спільне життя обіцяє бути надзвичайно приємною.

Як позбутися від чоловіка-Терези

Змусити чоловіка цього знаку ретируватися можна просто частіше ставлячи його перед вибором та необхідністю прийняття рішень, особливо важливих. Такий вантаж виявиться для нього дуже важким, щоб нести його постійно. Ваги недовго терплять нервирующую їх обстановку, постійні сварки, суперечки навіть за дріб’язковим приводів. Чоловік-Терези затоскует, коли перестане чути в свою адресу захоплені слова, побачить, що його подруга виглядає не так блискуче, як раніше, менше уваги приділяє йому та їх загальному житла.