Як утримати Стрільця жінку.

Як спілкуватися з жінкою Стрільцем щоб утримати е

Стрілець

Стрільці відносяться до знаків, представників яких складно утримати поруч надовго, а тим більше назавжди: надто вже вони непосидючі, рухливі, мінливі у всіх своїх проявах, у тому числі і в любові. Жінки не є винятком, і тому партнерам доведеться не розслаблятися, щоб їх суспільство не набридло.

Жінка-Стрілець ніколи не погодиться зі стереотипом, згідно з яким головним у сім’ї є чоловік: вона за рівноправність. Навіть якщо у партнера є причини вважати себе лідером, він не повинен акцентувати на цьому увагу, позиціонувати себе, як більш розумного, утвореного або успішної людини. Стрільці дуже люблять, коли їх запитують ради, їм подобається повчати, і варто враховувати цю їхню маленьку слабкість.

На відміну від багатьох інших дам, жінки знака Стрілець не прагнуть до шлюбу, не бажаючи розлучатися з улюбленою свободою. Тому, живучи в парі, Стрілець повинна відчувати, що її інтересам і правам ніщо не загрожує. Вона цілком може зібрати валізу і на пару днів поїхати з коханою сім’ї, щоб відпочити і від неї, і від усієї повсякденному житті. Для всіх буде краще, якщо подібні душевні пориви не стануть яблуком розбрату в особистих відносинах.

Така жінка не буде довго терпіти, якщо у неї будуть постійно вимагати доповіді про витрати і про те, де і в чиєму товаристві вона проводила час. Не терпить вона і розмов на підвищених і наказових тонах.

Стрільцеві-жінці приємно думати, що поряд знаходиться людина, що дотримується подібних поглядів на життя, тому, якщо точки зору кардинально різняться, на цьому краще не загострювати уваги.

Стрільці темпераментні, їм необхідно емоційно насичене спілкування, поряд з дуже стриманими, “сухими” людьми вони просто зачахнуть. Не завжди їм вдається впоратися зі своїми емоціями, але до подібних імпульсивним спалахів варто ставитися спокійно, оскільки вони швидко затухають. У жінок-Стрільців часто змінюється настрій, але негативні емоції швидко зникають, не встигнувши заподіяти нікому шкоди, якщо тільки чоловік не роздує з цієї іскри полум’я скандалу.

Цим жінкам необхідний психологічний комфорт у парі, вони не схильні проводити багато часу вдома, але в домашніх стінах обстановка повинна бути мирною, спокійною, в ній не повинно відчуватися холоду і недомовок. Якщо вона періодично потрапляє в атмосферу напруженості, то одного разу обере іншу, більш приємну гавань.

Ці дами не надто люблять наводити порядок в домі і не схиблені на чистоті, але коли результати їхніх зусиль постійно руйнуються неакуратним партнером, коли той не цінує їхню працю, вони дуже сильно дратуються.

Думаючи, як утримати жінку-Стрільця, слід звернути увагу на забезпечення можливості не загрузнути в рутині, давати вихід емоціям, реалізовувати творчі пориви. Якщо партнер буде намагатися постійно втискати її в якісь рамки, якщо він вічно незадоволений життям (необов’язково сумісної), то втримати Стрільця-жінку не вийде і вона відправиться на пошуки місця, де їй можна буде зітхнути вільніше.