Як утримати Риби чоловіка або позбавитися від нього.

Як спілкуватися з чоловіком Риби щоб утримати його

Риби

Цей зодіакальний знак настільки своєрідний і суперечливий, що рекомендації з приводу того, як спілкуватися з Рибами-чоловіком, щоб утримувати його завжди поруч, не можуть бути однозначними.

Безглуздо намагатися тримати свою Рибку в акваріумі – її тягнуть простори Світового океану, де для неї практично немає меж. Краще всього надати цьому чоловікові повну свободу, але поступово будувати відносини, від яких йому не захочеться позбутися.

Риби – це своєрідне дзеркальне відображення поведінки тих, хто їх оточує, їх реакція на чужі вчинки дуже чутлива. Якщо при цьому вони будуть відчувати дискомфорт, вони постараються змінити оточення. Кожне грубе слово, прояв відвертої байдужості або споживчого відносини стають для чоловіків зодіакального знака Риби джерелом страждань, яких вони, швидше за все, захочуть уникнути, помінявши партнерку.

Щоб утримати чоловіка Риб, потрібно приділяти йому достатньо багато часу, часом жертвуючи особистими інтересами. З іншого боку, не можна перетворитися в нав’язливу особу – він цього не потерпить. Такому чоловікові періодично треба усамітнюватися, щоб вдосталь помріяти. Намечтавшись, Риби-чоловіки воліють повертатися в реальні місця, де їх чекає стабільно влаштована життя.

Для чоловіків знака Риби дуже важливі прояви і докази любові незалежно від кількості проведених днів, місяців або років. Ваш союз з цією людиною триватиме тим довше, чим краще ви проникнете в його бажання й прагнення, що будете відчувати, в якому настрої перебуває ваш супутник життя, і будете відповідати. Це є запорукою емоційної близькості, що грає в житті чоловіка-Риби надзвичайно важливу роль. Місія жінки поруч з ним – це підтримка, плече, на яке завжди можна спертися, мудре слово, яке поверне йому душевну рівновагу.

З цими людьми краще, по можливості, не лаятися і не вести бурхливу полеміку, відстоюючи свою позицію за будь-яку ціну. Під такого своєрідного партнера бажано підлаштовуватися, не залишаючись осторонь від його інтересів. При цьому потрібно зуміти не розгубити власної індивідуальності і самодостатності, а також залишатися якомога довше в очах партнера загадкової персоною, а не перетворитися для нього у відкриту і давно прочитану книгу.

Як позбутися від чоловіка-Риб

Щоб розлучитися з чоловіком Риби, слід зображувати байдужої людини, яка не знає, що таке співчуття і жалість. Цьому чоловікові дуже неприємно вислуховувати глузування над його ідеалами, захопленнями, задумами, бачити в супутниці повна відсутність романтичних устремлінь, вислуховувати звинувачення у надмірній жіночності, відсутність ділових якостей і в тому, що йому потрібна нянька, яка буде скрізь водити його за ручку і всьому вчити. Не буде зайвим посміятися над його вірою в передчуття і всякого роду містику.