Як утримати Раку чоловіка або позбавитися від нього.

Як спілкуватися з чоловіком Рак щоб утримати його

Рак

Чоловіки-Раки не вітають короткострокові зв’язку, і якщо і грішать цим самі, то тільки з метою знайти, нарешті, свою єдину жінку. При цьому вони налаштовані серйозно і навіть від тимчасових подруг вимагають до себе відповідного ставлення. Їм важлива і фізична і духовна близькість з партнеркою. По відношенню до собі подібного вони кастингу не дозволять. Закохати в себе чоловіка-Рака можна, але для цього вам доведеться піти на усвідомлену жертовність, підставивши себе в якості піддослідного зразка. Якщо ваша кандидатура його влаштує, він буде намагатися будувати з вами подальші стосунки, але якщо немає – ніяким хитрощами утримати Раку-чоловіка біля себе вам не вдасться. Поруч з цим чоловіком зможе залишитися тільки та жінка, для якої найголовніше в житті – її коханий чоловік і її сім’я. Домашній коло повинен стати улюбленим місцем її життя. Чоловік-Рак потребує супутниці, яка на ділі, а не на словах залишиться з ним у важку хвилину, розділить з ним радість і горе, а також буде готова постійно вислуховувати його міркування з приводу їх спільного щасливого майбутнього, оскільки Раки – великі мрійники і залишаються такими назавжди.

Утримати чоловіка-Рака зможе уважна, добра, любляча жінка з сильно розвиненим материнським інстинктом. Цей чоловік потребує, щоб його постійно підштовхували, стимулювали його діяльність, причому це стосується різних життєвих сфер. Раку потрібна турботлива, уважна і ніжна жінка – така, як його мати, яка завжди залишиться для нього ідеалом. Але, як не парадоксально, відверто материнська модель поведінки обраниці його не влаштує.

Щоб прожити пліч-о-пліч з чоловіком-Рак багато років і зберегти хороші відносини, не варто засмучувати його висловлюваннями та вчинками, які можуть похитнути його тверду впевненість у надійності подружжя, в її серйозних та добрі наміри по відношенню до нього. Якщо сам чоловік буде беззавітно відданий сім’ї, то не потерпить ніяких компромісів, крім такої ж абсолютної вірності.

Зберегти теплоту відносин з чоловіком цього знака жінці допоможе розуміння тонкої натури її супутника. Вона повинна бути готова до частої і різкої зміни його настрою. Необхідно уважно стежити за своїми словами, щоб по необережності неприємним або грубим словом не позбавити Раку душевної рівноваги.

Чоловіки-Раки потребують романтиці до такої міри, що навіть після багатьох спільно прожитих років завжди знаходять їй місце у своєму житті. Треба пам’ятати, що люди цього знака Зодіаку надзвичайно прив’язані до минулого, важко розстаються зі старими речами, тому не варто критикувати їх за пристрасть до збирання непотрібних предметів або негативно висловлюватися з приводу їх немодною стрижки або улюбленої сорочки, якій представник іншого знака давно помив би машину.

Рак, відчуваючи до себе повагу і любов, а також часто отримує цьому словесне підтвердження, порадує супутницю відповідь увагою, буде з нею милий, життєрадісний і щасливий.

Як позбутися від чоловіка-Рака

Розлучитися з чоловіком-Рак набагато простіше, якщо навмисне наступати на його “улюблені мозолі”, наносити дрібні і великі образи, цілеспрямовано дратувати. Якщо жінка буде демонструвати байдужість до його радощів і проблем, стане в його очах особою, від якої можна чекати непередбачуваних і імпульсивних вчинків – це теж спрацює і допоможе позбутися від нього. Якщо вам ніколи не подобалася його мама, можна вже, нарешті, про це сказати, це неодмінно дасть бажаний ефект. Але при цьому треба знати, що ображений чоловік-Рак рідко назавжди зникає з життя тієї, з ким мав тривалі серйозні стосунки. Навіть після розставання він періодично буде давати про себе знати, і це буде коштувати їй чималих стресів.