Як утримати чоловіка Водолія або позбавитися від нього.

Як спілкуватися з чоловіком-Водолієм щоб утримати його

Водолій

Водолій відноситься до категорії чоловіків, привернути увагу яких відносно нескладно, адже це дуже допитливий і захоплюється людина. Куди важче завоювати його симпатію надовго! Жінки, які замислюються, як утримати чоловіка-Водолія, насамперед, повинні мати на увазі, що постійні відносини з ним – це справжнє випробування, хоча й не позбавлене безлічі моментів самого приємного властивості.

Ті, хто до цього готовий, повинні керуватися рядом основних правил, що дозволяють продовжити стосунки з представником цього невловимого, невловимого зодіакального знаку. Як спілкуватися з Водолієм-чоловіком, щоб той завжди залишався поруч? Ось деякі рекомендації.

Такого партнера зовсім не влаштовують жорсткі рамки, і його формою протесту може стати остаточне розставання. Жінці ні в якому разі не можна жартувати над його ідеалами, висміювати його цінності, хоча вони в її очах можуть здатися дещо дивакуватими.

Не варто кокетувати, фліртувати з друзями Водолія. Такий супутник не ревнивий, але така поведінка буде відволікати його від дружби, і від любові, це може сплутати йому всі карти, а він не любить складнощів.

Недоліки його друзів – це не тема для обговорення з чоловіком-Водолієм. Критику на їхню адресу він не сприймає, ототожнюючи себе з ними, вважаючи їх найкращими і гідними.

Із-за чого подруга не була б незадоволеної – якщо він надто часто чути від неї ниття, скарги, то постарається уникнути цього спочатку, а потім і самого суспільства. Водолію з обраницею повинно бути, в першу чергу, психологічно комфортно, і якщо це не так, то навіть чудовий секс не зможе врятувати положення.

Благотворно позначиться на міцності відносин наявність великої кількості спільних знайомих, постійне жваве обговорення спільних тем, спорідненість інтересів. Партнеру не повинно бути нудно.

Щоб утримати чоловіка-Водолія, доведеться весь час відрізнятися від інших, мати нестандартний зовнішній вигляд, наприклад, за рахунок оригінальних аксесуарів, сміливих колірних рішень або крою одягу. Однак усе має бути в міру: людина цього знаку Зодіаку не потерпить поруч собою смаку, вульгарною супутниці, за яку доведеться червоніти перед друзями.

Як позбутися від чоловіка Водолія

Якщо оголосити Йому про рішення розлучитися, навряд чи він буде докладати великі зусилля для збереження стосунків. А якщо це не так – справа поправима. Потрібно частіше показувати прагнення зробити його своєю власністю, встановити контроль так, щоб він про це якщо й не знав, то хоча б здогадувався. Спрацьовує і такий прийом, як постійні указки, висміювання його ідей, ідеалів, а також лихослів’я за адресою його друзів. А якщо проявити в ліжку нестримну пристрасність, ненаситність і вимагати взаємності, це допоможе Йому швидше прийти до думки про розставання.