Як утримати чоловіка Стрільця або позбавитися від нього.

Як спілкуватися з чоловіком Стрільцем щоб утримати його

Стрілець

Питання, як утримати чоловіка-Стрільця, аж ніяк не пусте. У суспільстві цих цікавих, різнобічно розвинених, життєрадісних, легких по характеру людей знаходитися дуже приємно, але вони легковажні, а потрапивши в чиїсь обійми, так і норовлять вислизнути з них. Що ж можна зробити, як спілкуватися зі Стрільцем-чоловіком, щоб у нього не виникало думок про “втечу”?

Навіть в рамках сім’ї чоловік-Стрілець не повинен відчувати жорстких обмежень. Періодично він потребує, щоб відпочити від домашніх проблем, виконання рутинних обов’язків. Найпростіше реалізувати цю потребу Стрільця, давши йому можливість виїхати куди-небудь одному на кілька днів, у відрядження або на відпочинок з друзями. Не варто заперечувати проти таких поїздок, в іншому випадку Стрілець, який все одно рано чи пізно зірветься з місця, може повернутися вже в інші обійми. Зміцнює відносини наявність спільних захоплень, готовність партнерки подорожувати разом зі Стрільцем. Для нього важливіше не свобода від подруги, а зміна декорацій.

Такий чоловік дуже не любить, коли у нього вимагають звіт про витрачені гроші або проведений час. Не терпить він і розмов у наказовому тоні. Він любить, коли питають його думку, радяться з ним (хоча б для виду).

Стрілець-чоловік, хоч і не ставить у главу кута фізичну привабливість обраниці, все ж бачить і цінує справжню красу. Жінка поряд з ним повинна прикрашати його в суспільстві, мати доглянутий вигляд і залишатися такою завжди.

Стрілець не витримає довго супутницю, яка дуже активно відстоює чужі погляди. Тому не варто надто люто сперечатися з ним, адже йому куди приємніше мати справу з однодумцем.

Чоловікові-Стрільцеві не подобаються спроби партнерки відверто лідирувати в парі, навіть якщо у супутниці є всі підстави для цього, наприклад, більш високе соціальне становище тощо Стрілець любить розумних дам, але не настільки, щоб при них відчувати себе ніяково. А от емоцій для Стрільця багато не буває, йому подобаються яскраві, темпераментні жінки.

Чоловіки цього знака Зодіаку надають величезне значення затишку в оселі, хоча багато часу проводять за його межами. Вони не люблять самі наводити чистоту, але якщо в будинку надовго запанує хаос, домашня їжа буде подаватися раз в тиждень, а діти будуть надані самі собі, то довго в такій обстановці Стрілець не протягне. Але ще важливіше для нього психологічний комфорт. Він не терпить жіночих сліз, скандалів, постійних нотацій, набагато ефективніше працює у відношенні людей знака Зодіаку Стрілець спокійна конструктивна розмова без підвищених тонів.

Щоб утримати Стрільця-чоловіка від пошуків більш цікавих варіантів, потрібно постаратися зберігати відносини привабливими, не нудними для нього. Його подруга повинна проявляти гнучкість мислення. Також їй належить не сумувати, не бурчати, не надовго поринати у стан меланхолії і розслабленості. У Стрільців досить часто змінюється настрій, до того ж у цих темпераментних та надзвичайно імпульсивних людей не завжди вдається тримати під контролем власні емоції, і до цього треба ставитися з розумінням, тим більше що позитивне сприйняття життя у них швидко бере верх над будь-яким негативом.

Як позбутися від чоловіка-Стрільця

Впоратися з цим завданням нескладно. Досить висувати чоловікові-Стрільцеві більше вимог, навісити на нього якісь нудні обов’язки, посилити контроль за його вчинками, набридати дріб’язковими причіпками. Якщо додатково до цього ігнорувати його прохання про спільне відвідування будь-яких заходів, вилазках на природу та ін., це суттєво наблизить час вашого розставання зі Стрільцем.