Важливо

Як схуднути за тиждень з допомогою вправ?

Вправи - як схуднути за тижденьГарна фігура – це результат правильного харчування і наполегливих тренувань. Боротися із зайвою вагою за один тиждень нелегко, але цілком реально. Надлишкова енергія накопичується насамперед на стегнах, талії, потім в області грудей і рук.

Головне правило для схуднення – це недолік кілокалорій.

Калорійність харчування не повинна перевищувати витрати енергії. Потрібно розуміти, що один лише раціон не дасть вам схуднути за тиждень. Як схуднути за тиждень з допомогою вправ? Для стрункої фігури за короткий термін потрібна важка артилерія. А це спеціальні вправи, що включають тренінг всіх м’язових груп, таких як ноги, груди, руки і плечі.

Відмінний спосіб схуднення – це поєднання кардіотренувань, силових тренувань та дієти.

Кардіовправи. Як схуднути за тиждень?

Тривалі заняття на тренажерах у фітнес центрах часто не призводять до бажаного результату. Збільшується м’язова маса, а жир залишається на місці. Це відбувається як раз із-за нестачі кардіовправ.

Кардіовправи – це вправи для схуднення за тиждень, вправи на витривалість. Вони корисні для серцево-судинної системи і гарантують позбавлення від зайвих кілограмів.

Вибирайте будь-який з видів кардионагрузки в залежності від можливостей і свого рівня фізичної підготовки. Як схуднути за тиждень, вправи наведені нижче:

 • Біг, плавання, їзда на велосипеді, стрибки на скакалці. Тіло при цьому отримує відмінну навантаження.
 • Элиптический тренажер, що імітує ходьбу, біг в гору.
 • Степ-аеробіка. Використовуючи відеозапис з готовим комплексом вправ, ви можете займатися вдома. Як схуднути за тиждень? Вправи степ-аеробіки з цим впораються.
 • Ходьба. Ускладнити вправу, можна згинаючи і розгинаючи руки. В результаті ви отримаєте гарний настрій, заряд енергії та відмінне травлення.
 • Гандбол, ракетбол, бадмінтон, бокс. Такі навантаження – відмінний джерело адреналіну.
 • Просте кардиоупражнение для схуднення за тиждень. Потрібно по черзі піднімати ноги по 10 разів підряд кожну. Зробити 2-3 підходу.

Кожне тренування має починатися з розминки для розігріву м’язової маси. Закінчувати заняття потрібно розтяжкою. Слід знати, що процес спалювання жирів починається тільки через 20 хвилин від початку тренування. Спочатку тіло розігрівається і лише після 20-25 хвилин починається процес схуднення. Схуднути за тиждень з допомогою вправ можна, використовуючи кардіотренування разом з силовими.

Силові вправи. Як схуднути за 2 тижні?

Схуднути за тиждень з допомогою вправСилові тренування необхідні для якісного і швидкого зниження ваги за 1-2 тижні. Розберемося чому?

На відміну від кардіотренувань, жир і калорії спалюються як під час занять, так і після нього. При цьому витрата калорій набагато вище.

Головний плюс силового тренування в тому, що вона може розкрутити обмін речовин на довгий період. Після сумлінних тренувань організм втрачає вагу навіть у ті дні, коли ви не тренувалися.

Як схуднути за тиждень? Вправи потрібно виконувати у швидкому темпі. Потрібно робити не менше 15 повторень за один підхід, щоб відбувалося спалювання калорій. Сміливо використовуйте у своїй програмі для скидання ваги будь-які силові вправи, такі як випади, присідання, різноманітні тяги і жими, нахили, і т.д.

Присідання. Ноги повинні бути на ширині плечей, руки за головою. Ступні повинні стояти на підлозі. Присідати потрібно як можна нижче. Спину тримати прямо, не нахиляючись вперед. Робити вдих при присіданні, видих – при поверненні у вихідне положення. Це вправа на м’язи внутрішньої сторони стегон і м’язи сідниць.

Випади на одній нозі. Тримаючи руки на талії, зробіть довгий крок правою ногою. Вдих, опустити до підлоги коліно лівої ноги. Видих, у вихідне положення. Поміняти ногу. Випади зменшать обсяг стегон, зроблять їх стрункими. Вправа це можна ускладнити, взявши в руки гантелі.

Підняття корпусу. Положення тіла – лежачи на спині. Ноги перпендикулярно підлозі, можна зігнути їх в колінах. Піднімаючи корпус, даємо максимальне навантаження м’язам преса. Зробіть 10 підйомів в 3 підходи. Збільшуйте число підйомів і швидкість виконання.

Дотик п’яти. Встаньте на коліна. Опустіться на спину з цього положення. Підніміть, торкаючись руками п’ят. Це вправа вважається складним для новачків.

Вправа “Віяло”. Ляжте на підлогу, на спину. Руки уздовж тулуба, ноги витягнуті вгору під прямим кутом до підлоги. Перемістіть ноги на підлогу праворуч поверніть в верхню точку, потім на підлогу ліворуч. Як схуднути за 2 тижні? Вправу потрібно робити 100 разів за один підхід.

Прості поради

Радимо дотримуватися простих правил:

 • Фахівці радять з кожним заняттям збільшувати час тренувань, доводячи поступово до 45-60 хвилин.
 • Додавайте інтервальну навантаження (поєднання силовий і аеробного), щоб спалити більше калорій. Не бійтеся інтенсивних тренувань, вони корисні для серця.
 • Займайтеся кожен день весь тиждень, збільшуючи інтенсивність і варіюючи вправи.
 • Дотримуйтеся низькокалорійну дієту. Їжте продукти, багаті клітковиною. Вона добре притуплює відчуття голоду. В основі раціону повинні бути овочі і злаки: гречка, кабачки, огірки, коричневий рис, селера, петрушка, яблука, морська капуста, апельсини, бобові. Тобто основа – це овочеві салати і каші з круп. Заправляти можна рослинним маслом. Під забороною сметана і майонез!
 • Пийте більше води, щоб швидше протікали обмінні процеси.
 • Пам’ятайте просте правило, краще зробити коротку тренування, ніж не робити взагалі.
 • Навчіться розслаблятися. Науково доведено, що стресові ситуації провокують нарощування жиру. При стресі, енергія витрачається організмом активно. При частих стресах організм починає накопичувати жир про запас, як додаткове джерело енергії.
 • Прискорене серцебиття і дихання повинне бути присутнім під час тренування, але в розумних межах.
 • Кількість скинутих кілограмів індивідуально, тому передбачити точну цифру важко.

Будьте реалістами, щоб отримати струнке тіло за один тиждень доведеться попітніти. У будь-якому випадку не розстроюйтеся і не здавайтеся, результат не змусить себе довго чекати.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *