Важливо

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

Коли ти тільки знайомишся з дівчиною, то нічого не знаєш ні про неї, ні про її характер, ні про темперамент. Більш того, ти навіть не знаєш, чи сподобався ти їй. Або вона розмовляє з тобою з ввічливості.

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

На допомогу тобі може прийти техніка розпізнавання прихованих жіночих сексуальних сигналів. Іноді дівчата навіть не віддають собі звіт в тому, що вони своїми жестами натякають на те, що хлопець їм симпатичний.

Як себе вести, щоб підкорити її, дивись в моїх безкоштовних відеоуроку і дізнайся, як перетворити жіноче “ні” в жіноче “так”!

Про те, які саме приховані сексуальні сигнали може подавати дівчина, я розповім тобі в цій статті.

Приховані жіночі сексуальні сигнали:

  1. Вона дивиться на тебе оцінюючим поглядом.
  2. Постава і поза.
  3. Погляд.
  4. Вона злегка оголює тіло.
  5. Вона хоче бути ближче.
  6. Вона грає зі своїм тілом.
  7. Вона бурхливо жестикулює.
  8. Вона облизує і покусує губи.

1. Вона дивиться на тебе оцінюючим поглядом.

Ти можеш зловити на собі погляд від однієї або декількох дівчат. Не потрібно відводити очі і нервувати. Дай їй розглянути себе. У перші кілька секунд дівчина оцінює, чи підходить їй чоловік, і чи хоче вона подальшого розвитку подій саме з ним.

Потім можеш розслабитися, адже вона вже прийняла рішення. Якщо ти її зацікавив, вона обов’язково тобі дасть знати. Ти зможеш спокійно розшифрувати її наступний сигнал. А якщо ти їй не особливо цікавий, то вона більше не подивиться на тебе.

2. Постава і поза.

Якщо ти їй сподобався, вона змінює стиль поведінки. Найпростіше це помітити саме по поставі. Вона розпрямляє спину, розуміючи, що так буде виглядати більш привабливою в твоїх очах. Вона починає більш енергійно і захоплено розмовляти з кимось. Загалом, якщо у неї змінюється поза, це може означати, що вона вже готова до вашого знайомству.

Слідом за поставою дівчина може змінити позу, в якій сидить. Якщо раніше вона просто їла, пила каву або розмовляла з подругою, тепер в її голові з’явилася нова мета – звернути на себе увагу.

Як їй це зробити невербальних способом? Прийняти привабливу позу, яка кричить: «Подивися на мене, я тут». Для тебе буде дуже важливо помітити цю зміну і розшифрувати.

3. Погляд.

Ще один сигнал, який дівчина може подавати очима – це погляд скромниці. Вона буде дивитися вниз або вбік, ніби натякаючи на те, що вона дуже соромиться.

Але потім не витримає і все одно подивиться в твою сторону, щоб оцінити, справили її виверти на тебе належний ефект. У цей момент Не бійся дивитися прямо на неї. Але зроби так, щоб в твоєму погляді читався інтерес і дружелюбність.

Також вона скоса буде поглядати на тебе, спостерігаючи, дивишся ти на неї чи ні.

4. Вона злегка оголює тіло.

Дівчина буде акуратно і повільно відсувати рукою краю своєї сукні, блузки або футболки, нібито їй раптом стало занадто жарко або їй щось заважає. Або ж вона так захоплена розмовою або листуванням, що навіть не помічає, як робить це.

Для тебе це дуже хороший знак. Завдяки йому, ти можеш зрозуміти, що ти залучаєш її як чоловік. А у відповідь вона прагне показати жіночу привабливість.

Вона може сидіти і невигадливо грати зі своїми туфлями, то знімаючи їх, то легко утримуючи на нозі. Такий сигнал, звичайно, помітити буде куди складніше. Але ти можеш іноді поглядати на ноги. Якщо ти помітив цю гру, то не гальмуй, а відразу ж переходь до активних дій. Підсаджують до неї за столик і починай знайомство.

5. Вона хоче бути ближче.

Коли ви вже познайомилися, дівчина теж буде подавати певні сигнали. Якщо вона захоче сісти ближче до тебе, то їй приємно знаходиться в твоєму суспільстві. Ти повинен підтримати її в цьому прагненні і вкоротити залишилася дистанцію між вами.

Зазвичай між незнайомими людьми існує особистий простір, яке бажано не порушувати. Якщо дівчина захоче покласти якусь свою річ в твій особистий простір, вона виявляє симпатію. Ти повинен показати, що тобі подобається те, що вона робить. І тебе анітрохи це не бентежить.

Дівчина може ненароком доторкнутися до твоєї руки, спини або іншої частини тіла, роблячи при цьому вигляд, що це сталося випадково. Природно подібні дотики рідко бувають випадковими. Вона демонструє тобі свою зацікавленість і бажання пізнавати тебе далі.

Чи не загострюй на цьому увагу, щоб не збентежити дівчину. Але про себе визначити, що саме час переходити в більш активну фазу наступу.

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

6. Вона грає зі своїм тілом.

Якщо на ній надіта ланцюжок, вона буде крутити її на шиї або повільно чіпати пальцями свої сережки. Таким чином вона привертає твою увагу до своїх ерогенних зон: шиї, грудей, вух.

Вона може робити це ненавмисно і, швидше за все, не усвідомлювати, що концентрує на цьому увагу. Але її тіло вже все сказало саме за себе. Твоя задача не упустити момент і не проігнорувати подібні жести.

Коли дівчина відсуває волосся від шиї, то це найвірніший ознака того, що вона хоче сказати тобі «Ти мене порушуєш», але не знає, як. Дотики до своєї шиї люблять всі дівчата без винятку. Тому саме на цій частині тіла вона і акцентує увагу.

Якщо дівчина починає грати зі своїм волоссям, пригладжує їх, пропускає крізь пальці, то вона хоче, щоб між вами було щось більше, ніж знайомство. на хоче тебе, відчуває до тебе симпатію і не боїться це демонструвати. Тут головне – вважати цей сигнал.

7. Вона бурхливо жестикулює.

Якщо дівчині добре і комфортно поряд з тобою, то вона дозволить собі повністю розслабитися і розкріпачитися. І почне активно жестикулювати. Так, як вона звикла це робити в свого звичного життя.

Ти обов’язково це зрозумієш в той момент, коли її скутість піде, і вона стане більш відкритою і розташованої до тебе. Це означає, що ти робиш все правильно. Що їй подобається, як ти поводишся. І що їй приємно твоє суспільство.

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

8. Вона облизує і покусує губи.

Якщо вона сидить поруч з тобою і починає облизувати губи, то вона говорить тобі про те, що хоче тебе. Що ти спокусливо виглядаєш і залучаєш її сексуально. Напевно, такий жест не залишить тебе байдужим. І ти вже придумаєш щось, що змусить вас покинути громадське місце і переміститися в більш інтимну атмосферу.

Якщо вона починає повільно і спокусливо покусувати губи, уважно стежачи за твоєю реакцією, це натяк на бажання зайнятися з тобою сексом. Тому тобі потрібно взяти себе в руки і постаратися якомога швидше це бажання задовольнити.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.