Як приручити чоловіка Водолія

Як приручити чоловіка водолія

Загадковий водолій здатний підкорити безліч жіночих сердець навіть без особливого на те бажання. А вже якщо постарається… Що вже тут говорити про бідних дівчат, які, закохавшись у цього холодного красеня, не тільки не розуміють, як приручити чоловіка водолія, але і як його захопити.

Він настільки непередбачуваний і незрозумілий для більшості жінок, що багато, зневірившись побудувати з ним хоч якусь подобу нормальних відносин, махають рукою і розлучаються, продовжуючи любити і страждати. Водолії бувають різні, звичайно, і не всі підходять під класичну характеристику знака. Але загальні риси і переваги є у всіх, і тільки вивчивши їх, жінка може застосувати свої знання на практиці завоювання водолія.

Що необхідно знати про Водоліїв

Цей чоловік по натурі своїй дослідник. Він вивчає все, що попадається йому на шляху: техніку, книжки, людей, психологію, жінок. І колекціонує. Він ніколи не розлучається зі своїми колишніми жінками назавжди, всі вони обов’язково маячать десь поблизу у вигляді подруг і знайомих, яким завжди перепадає частинка уваги водолія. Так, і з цим потрібно змиритися – водолій належить всім і нікому конкретно, навіть самій коханій жінці потрібно навчитися не намагатися прив’язувати його до свого життя. Він з тих, кому завжди буде витати якась глобальна ідея, він здається відстороненим і неземним.

Водолій – людина майбутнього, йому подобається шокувати благонравное суспільство зухвалими витівками і провокуючими заявами. Він дуже проникливий і схильний до постійного аналізу ситуацій, вчинків людей. До жінки він підходить так само – може задавати прямі і не дуже коректні запитання, намагаючись докопатися до її суті, а коли докопається, розчаровано зітхне й піде далі шукати нову загадку. Завдання жінки – стати тим самим ларчиком, в якому ніколи не закінчаться таємні відділення.

Понад усе чоловік водолій цінує свою свободу, індивідуальність і незалежність. У нього багато друзів, яким він завжди готовий допомогти, тому часто буває зайнятий. Жінка, яка покірно прийме його таким, яким він є і не стане його перевиховувати, стане для нього найкращою.

Жіноча зовнішність для нього – не порожній звук. Крім того, що він хотів би, щоб його дівчина виглядала ефектно, чудово, стильно і епатажно, він ще й дуже гидливий, тому не терплять поряд з собою нечупару.

У жінці водолії шукають друга, з яким можна буде розмовляти про все на світі абстрактно і захоплено. Жінка-друг повинна поважати і приймати його заняття та хобі і ділитися своїми, у неї завжди повинно бути напоготові щось незнайоме й нове для водолія. В суперечку з ним вступати не варто, оскільки він ніколи не прийме чужу, особливо жіночу, точку зору.

Про водоліїв часто можна почути, що вони, домігшись уваги або любові дівчини, втрачають до неї інтерес і починають морочити голову. Так відбувається тому, що дівчина прямо і палко відкриває свої почуття, зізнається в любові і вимагає уваги. Цікава для водолія частина закінчується, і починається нудна історія під назвою «нормальні відносини». Водолій починає підозрювати обмеження своєї дорогоцінної незалежності і намагається цьому перешкодити щосили. Особливо, якщо дівчина напористо і безцеремонно змішує його плани і перекроює його життя – дуже вже він цього не любить.

Те, чого він не терпить – брехня, зрада, нав’язливість і спроби обмежити його в чомусь і змусити щось зробити.

Поради по прирученню водолія

Ось кілька порад, як приручити чоловіка водолія, як ненав’язливо дати йому зрозуміти про свої почуття і в той же час не злякати його перспективою шлюбу.

  1. Навчитися бути завжди різною. Ні, внутрішній стрижень, природно, повинен бути, без нього жінці навіть не вдасться звернути на себе увагу водолія. Але що значить бути різною? Це означає, що він ніколи не повинен бути до кінця впевнений у тому, що знає жінку, знає те, що вона зараз зробить або скаже. Жінка, яка зможе поставити його в глухий кут і в якій завжди залишиться таємниця, буде захоплювати його за собою до останнього, тому що його дослідницький свербіж не дозволить йому залишити її в спокої.
  2. Яка таємниця може заінтригувати водолія? Наприклад, таємниця походження, татуювань або мотиви нелогічних вчинків, незрозумілі зникнення в самий різний час, якесь цікаве нетривіальне заняття, яке надає дівчині наліт загадковості.
  3. Не треба бути водолію ні матусею, ні донькою, а скоріше, треба вміти поєднувати в своїй поведінці ці стилі. Головною лінією поведінки повинно бути дружнє. Треба вміти бути своєму чоловікові другом і товаришем і вести себе відповідно.
  4. Не варто ревнувати і вистежувати водолія, фізична зрада для нього нічого не значить. Швидше за зраду можна прийняти його довгі бесіди з якою-небудь цікавою дивакуватою панянкою, оскільки духовна близькість з партнеркою для водолія набагато показовіша фізичної. Такого роду спілкування складається у водолія з усіма цікавими йому людьми, тому треба змиритися. Ревнощі, та ще висловлювана – згубний шлях у відносинах з водолієм.
  5. Говорити про свою любов водолію не потрібно. Дати зрозуміти, що якісь почуття є, але нічого конкретно не ясно. Те ж і з шлюбом – не треба взагалі зав’язувати розмову про відносини, шлюб і дітей, про спільні плани на життя. З водолієм потрібно спілкуватися легко і весело, бути цікавою і трохи навіженою.
  6. Жінка повинна бути незалежною у своїй думці і принципах, вміти всім подіям дати власну оцінку, не боячись висловлюватися і вносити дисонанс у суспільство. Звичайно, дівчині необхідно бути ерудованої і начитаною, щоб вміти підтримувати розмову на будь-які теми і парирувати раптові інтелектуальні випади водолія.

Рідкісна жінка здатна пройти через всі терни до самого серця чоловіка водолія, більшість з них так і залишається в колишніх і друзів. Це легко зрозуміти – любити і бути в стороні, не показувати своїх почуттів і образи, не вимагати уваги і любові – це дуже складно. Зате та, яка щиро любить, яка не втомиться змінюватися і розвиватися, все перетерпить захоплення і дивацтва і зуміє не ображатися, а просто мудро чекати, живучи паралельно своєї, насиченим і цікавим життям, знайде безцінну нагороду – справжню любов водолія.