Як приручити чоловіка Овна

Як приручити чоловіка Овна

Натура чоловіка овна досить суперечлива – то він ласкавий і романтичний, то відразу може стати замкнутим, неприступним і дещо зарозумілим, от і як приручити чоловіка овна, якщо він так неоднозначний? У кожного знака зодіаку є свої дивацтва і особливості, без них люди були б схожі один на одного, а життя було б монотонне і нудне. Відмінна риса чоловіка овна – довірливість і безпосередність, навіть з віком ці якості нікуди не зникають, до глибокої старості вони зберігають у собі дух наївного хлопця. Якщо врахувати те, що люди, народжені під цим знаком зодіаку, як правило, творчі натури, то стає зрозуміла і захопленість і безпосередність, в той же час чимала сила волі і цілеспрямованість, швидко зміняється спалахом гніву в разі найменшої невдачі.

Своєрідність натури чоловіка овна

Познайомившись з чарівним хлопцем, іноді по-дитячому смішним і наївним, не варто думати, що завоювати і приручити його буде легко. У таких випадках, коли в овна щось не ладиться і з’являються деякі неприємності, він вмить може перетворитися в дратівливого, запального і злобного людини до якого в даний момент бажано не підходити із запитаннями і вже тим більше зі спорами. Просто перечекайте цю швидкоплинну, раптово виниклу спалах гніву, не звертаючи увагу на чоловіка овна, який перебуває явно не в дусі. Займіться своїми справами, ніби нічого й не сталося, через деякий час, коли гнівний запал пройде, ви зможете спокійно поговорити про причини його виникнення.

Дівчатам, які вирішили завоювати чоловіка овна, варто пам’ятати, що перш ніж овен стане називати вас єдиною і неповторною, можливо вам доведеться пройти тернистий шлях випробувань. Зарозумілість, надзвичайна вимогливість, прискіпливість і деколи навіть нетерпимість до деяким людям робить їх не такими привабливими. Вибравши собі дівчину, чоловік-овен, як правило, ідеалізує обраницю. Як творча натура, він відтворює собі з її образу неземне піднесене істота, яким вона, природно не є. Щоб залишатися неповторною музою овна, яку він буде обожнювати, жінка повинна завжди виглядати бездоганно. Природно, його ангел не повинен блукати по будинку в бігуді, робити манікюр і педикюр в присутності самого чоловіка.

Чоловік-овен, як і будь-який інший, може захопитися, фліртуючи з іншими жінками, на ваші спалахи ревнощів він швидше за все не зверне ніякої уваги. Але до серйозних стосунків флірт і спілкування не приведе, так як чоловіки овни дуже цінують і люблять ту жінку, яку обрали в якості дружини. А ось жінці не бажано відкрито фліртувати з іншими чоловіками, так як великий власник овен не потерпить легковажності з боку подруги. Дівчині, яка вирішила завоювати чоловіка овна, варто пам’ятати, що він завжди прав та будь-які завзяті докази у зворотному можуть привести до конфліктів, де представник цього знака зодіаку оцінить вашу боротьбу за правду зрадою по відношенню до нього самого. Коли всі нюанси і особливості характеру чоловіків цього знака зодіаку розглянуті, перейдемо безпосередньо до питання – як приручити чоловіка овна?

Як підкорити серце чоловіка овна

Тактика спокушання чоловіка овна така – не давайте відразу зрозуміти чоловікові, що він вам цікавий, але і не вбивайте його зароджується до вас інтерес зайвої скутістю і скромністю. Доглянута дівчина з яскравою зовнішністю і грайливою вдачею, напевно, приверне увагу овна. Чоловіків цього знаку зодіаку потрібно підпускати до себе, не торопя події. Станьте для нього певною загадкою, зникніть на деякий час, а потім раптово з’явитеся. Така гра в таємничу зникаючу незнайомку напевно заінтригує чоловіка овна і запалить в ньому вогонь пристрасті.

Спокушання – перша щабель, тепер потрібно постаратися утримати чоловіка, підкорити його, щоб він не міг уявити собі життя без вас. Завдання досить складна, враховуючи катастрофічне невизнання овнами власної неправоти. Погоджуватися з усім і в усьому дійсно важко, але все ж доведеться трохи потерпіти, придивитися до свого партнера і його поведінці. Буквально через деякий час ви напевно знайдете потрібний підхід і ключик до непростого характеру овна. Повірте, терпіння ваше окупиться в стократ безмежною любов’ю чоловіка до вас. Закохані овни стають справжньою опорою сім’ї, вони працьовиті, наполегливі і надійні.

Ви ж у свою чергу намагайтеся бути оптимістичною і енергійною. Саме імпульсивні сильні дами привертають овна, приборкуючи його схильність до агресії. Спокійна і флегматична дама явно не зацікавить представника цього знака зодіаку. Овни вимагають постійних нових вражень і приємних несподіванок, нових переживань. Здивуйте улюбленого овна своєю непередбачуваністю – сьогодні ви слабкі, наївні й покірні, як дитя. А завтра нехай його зустріне з роботи вольова, впевнена в собі жінка, післязавтра – мила спокуслива кокетка.

Приклавши деякі зусилля, ви просто не повірите в остаточний результат – чоловік-овен, здавалося б спочатку такий запальний, примхливий і зарозумілий, перетвориться в ніжного, вірного друга, готового оточити жінку своєю турботою і любов’ю. Адже люблячий чоловік овен – це людина-свято, яскраво спалахує феєрверками пристрасті.