Важливо

Як приручити чоловіка лева / Психологія відносин

Як приручити чоловіка лева

Як приручити чоловіка лева? Характер чоловіка, народжений під царським знаком зодіаку, трохи схожий на левиний. Цей факт необхідно враховувати жінці, яка бажає пов’язати з таким чоловіком свою долю.

Леви, як і багато інших царствені особи, що бажають обзавестися троном, свитою і п’єдесталом. Жінка може стати повноправною царицею в житті чоловіка, якщо зведе для нього п’єдестал своїми силами. Крім того, обраниця лева має бути частиною його шикарної свити. Якщо жінка погоджується з усіма умовами королівського знака зодіаку, то половина успіху в його завоюванні їй вже забезпечена.

Як приручити лева

Лев потребує справжній принцесі, яка буде відповідати його високим запитам. Обраниця цього зодіакального знака повинна бути найрозумнішою, найкрасивішою, самою привабливою, самою ніжною і так далі. Такого чоловіка можна порівняти з дорогоцінним каменем, блиск якого підкреслить тільки розкішна оправа. Обраниця лева повинна викликати непідробний захват і заздрість у оточуючих.

Чоловік цього знака зодіаку може пробачити своїй жінці легкий флірт не виходить за рамки пристойності. Як тільки лев відчує, що поведінка його обраниці принижує його значущість в очах оточуючих, всі спроби невинного флірту будуть припинені.

Чоловік, народжений під царственим знаком зодіаку, позитивно ставиться до величезної кількості шанувальників своєї обраниці. Йому безумовно лестить той факт, що незважаючи на натовпи залицяльників, жінка зупинила свій вибір на його королівської натурі.

Для того, щоб підштовхнути лева до активних залицянь, досить тонко йому натякнути, що у нього є конкуренти на любовному фронті.

Якщо хто-небудь із прихильників жінки викличе в нього інтерес, лев не стане за цим мовчки спостерігати. Він відразу ж відчує себе справжнім хижаком і розгорне масштабні дії з повторного завоювання своєї обраниці. Така невгамовна ревнощі тільки на руку жінці, адже це дозволить їй зберегти пристрасні стосунки зі своїм коханим.

Як приручити чоловіка лева? Представник цього зодіакального знака ніколи не зверне увагу на особу, не виділяється з натовпу. Його царствений погляд зупиниться на тій представниці прекрасної статі, яка буде блищати своєю красою і елегантністю серед натовпу непомітних сірих мишок. Наявність у жінки кавалера не зупинить лева. Він буде всіма силами домагатися розташування своєї обраниці до тих пір, поки вона не зверне на нього увагу. А все тому, що лев вважає, що йому повинна належати найкраща жінка у світі, навіть якщо вона у момент їхнього знайомства виявиться не вільна.

Увагу царського знака зодіаку обов’язково приверне особа, яка буде ставитися до нього як до короля. Дуже важливо, щоб обраниця лева підтримувала його у всіх починаннях і періодично захоплювалася пишністю його натури.

Перед тим, як розгорнути масштабні дії з підкорення левиного серця, жінка повинна освоїти хороші манери. Крім того, майбутня обраниця царственого знака зодіаку, повинна добре виглядати, а також стежити за своєю поставою. Чоловік напевно оцінить, якщо його обраниця буде носити елегантні наряди, ефектно підкреслюють її фігуру.

Як приручити і утримати лева

Чоловік, народжений під царственим знаком зодіаку, буде в захваті від жінки, що знайшла підхід до його честолюбної натурі. Так, можна постійно говорити леву про те, який він чудовий і як легко піти на край світу, якщо поруч з жінкою такий сильний, сміливий і добрий супутник.

Жінка, яка бажає приручити лева, повинна бути не тільки красивою, але і розумною. Доброта, гордість, почуття власної гідності, чуйність – ось ті якості, якими повинна володіти обраниця царственого знака зодіаку.

Дуже важливо, щоб обраниця королівського зодіакального знаку не була зарозумілою. Жінка дивиться на чоловіка зверхньо, ризикує не тільки зачепити його самолюбство, але і втратити назавжди.

Лев може зв’язати своє життя з особливою, не відрізняється яскравою зовнішністю і королівськими манерами. Однак у цьому випадку чоловік буде все життя насолоджуватися гармонією і затишком в будинку.

Лев досить марнославний, тому він завжди прагне, щоб поруч з ним була жінка, що має престижну посаду, або займає високе положення в суспільстві. Якщо обраниця такого чоловіка тільки навчається у вищому навчальному закладі, то її спеціальність повинна бути перспективною.

Королевська натура лева погано переносить курців і питущих жінок. Обраниця такого чоловіка не повинна мати шкідливих звичок. Добре, якщо вона буде володіти добротою і щирістю. Крім того, левам подобаються ввічливі, стримані і тактовні жінки, проявляють доброту і співчуття до оточуючих.

Лев, знайшов свою улюблену і єдину жінку, здатний перетворити її життя в щасливу казку, наповнену прекрасними подарунками та приємними сюрпризами. Такий чоловік завжди буде носити свою обраницю на руках і ставитися до неї як до королеви. Більше того, він буде пишатися коханої, відповідної його царським запитам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *