Як приручити чоловіка близнюка / Психологія відносин

Як приручити чоловіка близнюка

Початок романтичних відносин з представником сильної половини людства, народженого з 21 травня до 22 червня, викликає закономірні питання: як приручити чоловіка близнюка і створити з ним гармонійний союз. Накал емоцій на першому етапі знайомства змушує цікавитися буквально всіма аспектами життя коханого. У хід йдуть розпитування про пристрасті бажаного чоловіка в їжі, вивчається вплив небесних світил на його характер, детально розглядаються психологічні нюанси, обумовлені гороскопом.

Кожна людина індивідуальна. Тим не менш, розташування зірок відкладає певний відбиток на темперамент, особливості поведінки, прояв здібностей. У характері чоловіків-близнюків можна виділити явно прослеживающиеся риси, серед яких:

– розвинений розум;

– інтуїція;

– безкорисливість;

– подвійність;

– схильність до мистецтв.

Протегує близнюкам планета Меркурій, яка обумовлює мінливість, чутливість і мінливість характеру. Чималий вплив надає Сатурн, визначає кілька агресивні риси, – владність, часом дратівливість і марнославство.

Чоловік-близнюк: тактика зваблювання

Народжені під цим знаком представники сильної статі – знахідка для жінок. Вони привабливі зовні, гуманні, мужні. Чоловіки-близнюки легко налагоджують зв’язки, невимушено в спілкуванні, милі і поступливі. Дівчатам, які хочуть сподобатися їм, слід мати різнобічні інтереси і вміти підтримувати розмову на будь-яку тему. Володіє рухомим розумом жінка, схильна до певного ризику, вміє змінюватися, приверне чоловіка-близнюка і змусить його залишитися з нею надовго.

У відносинах з чоловіком-близнюком, які він будує на принципах довіри, легко і приємно. Однак не слід віддаватися любові на шкоду власному внутрішньому світові. Палаючи пристрастю, бажано не втрачати ясність розуму і оберігати свою духовну сутність і свої інтереси. Саме так любить Близнюк: почуття у нього щирі і романтичні, але в свою душу він повністю нікого не впускає, залишаючи в ній якийсь потаємний куточок.

У відносинах з цим знаком не потрібно драматизувати події, привносити пафос: бажано спокійно, десь з гумором сприймати ситуації. Головне в спілкуванні з Близнюком, якому необхідно сподобатися і прив’язати до себе, – не набридати йому. Важливо весь час будити його фантазії, постаючи в несподіваному світлі. Потрібно легко сприймати його схильність до змін, намагаючись змінюватися всякий раз разом з ним.

Домінуюча риса, яку цінує Близнюк в жінці поруч з ним, – це її освітній рівень, розум і духовність. Наділена цими якостями жінка не буде гадати, як приручити чоловіка близнюка, він сам потягнеться до неї, прагнучи завоювати привабливу інтелектуалку.

Будучи цікавою співрозмовницею, здатної вести жваві дискусії, дівчина, навіть не самої яскравої зовнішності, приверне увагу чоловіка, що з’явився на світло в кінці травня і початку червня. Одяг, яскраві аксесуари, модний макіяж – все це пройде повз увагу інтелектуального знака. А от освіта укупі з поставленим мовленням, відточений розум, жвавість манер незмінно відзначить чоловік-близнюк, бажаючи ближче познайомитися з власницею цих достоїнств.

Чоловіки під знаком близнюки: труднощі приручення

Незважаючи на безліч позитивних якостей, Близнюків не обійшли стороною і негативні риси. Якщо при народженні Сатурн перебував у несприятливому становищі, то серед людей цього знаку можуть зустрічатися неприборкані натури, часом безтактні і бездушні. У цьому випадку жінці доведеться проявити неабияку кмітливість і гнучкість для побудови відносин. Вміння промовчати, погоджуватися в спірних ситуаціях і зговірливість – важливі риси розумної дівчини для налагодження відносин. Якщо поступливість викликає внутрішній дискомфорт, то варто задуматися: чи потрібний такий партнер.

Ще одне негативне якість, яке може перешкодити вибудовування любовних взаємин, – мінливість. Бажано завжди перебувати поруч із Близнюками, бути яскравою особистістю, забезпечувати безперервну зміну вражень. Тільки таким чином можна приручити емоційного чоловіка, приборкавши певною мірою його легковажність. Чим старше представник сильної половини, тим більше ймовірність стабільних міцних відносин. Шлюби, укладені чоловіками-близнюками у відносно зрілому віці, зберігаються надовго, часто назавжди.

Особи, народжені під цим знаком, мають виражені літературними здібностями: вони вміло будують фрази, складають розповіді, навіть придумують п’єси. Дівчині, яка мріє затриматися біля Близнюка надовго, необхідно стати зацікавленим слухачем і з захопленням слухали твори коханого. Літературний дар у них сусідить з чудовими здібностями до мов. Не рідкість серед них поліглоти, які з задоволенням демонструють свої знання. Супутниці інтелектуального чоловіки також не завадять знання іноземних мов: вміння невимушено спілкуватися в чужій країні піднесе її в очах коханого.

Знаючи нюанси характеру Близнюка, можна побудувати з ним стосунки, засновані на емоційній прихильності, взаємній повазі і романтичної любові, яскравими фарбами освітила небосхил буднів.