Важливо

Як прибрати друге підборіддя вправами за тиждень?

Як прибрати друге підборіддя вправиДругий підборіддя – неприємний дефект овалу обличчя, при якому жирові відкладення накопичуються в його нижньої частини, завдяки чому псується зовнішній вигляд.

Найчастіше причиною появи другого підборіддя буває зайву вагу або ожиріння. Але існують і інші фактори, які провокують розвиток такої косметичної проблеми. До них відносяться вікові зміни шкіри, неправильний спосіб життя, спадковість, різні захворювання.

Багато жінок замислюються, як позбавитися від такого недоліку, не вдаючись до допомоги пластичної хірургії? Існує багато різних методів, найбільш дієвими з яких називають масаж, домашні маски, вправи. Краще всього проводити всі ці заходи в комплексі. Вправи проти другого підборіддя є найбільш ефективним засобом у боротьбі з цим недоліком. Так як же прибрати друге підборіддя вправами?

Які робити вправи, щоб прибрати друге підборіддя?

Вправи проти другого підборіддя відносяться до гімнастики особи. Вони являють собою спеціально розроблені вправи для м’язів нижньої частини обличчя. З їх допомогою поліпшується кровообіг в цій частині обличчя, лицьові м’язи зміцнюються, шкіра набуває пружність і еластичність. Якщо виконувати вправи регулярно, щоб позбутися від другого підборіддя буде необхідно близько 4-5 тижнів.

Отже, як прибрати друге підборіддя вправами? Наведемо нескладний комплекс вправ, який позбавить від цієї проблеми.

Вправа 1. Візьміть товсту книгу, покладіть її на голову, випряміть спину. Ходіть по кімнаті розміреним кроком з книгою на голові протягом 10 хвилин.

Вправа 2. Уявіть, що у вас на підборідді висить важкий вантаж. Повільно закидаючи назад голову, спробуйте його підняти. Потім дуже повільно поверніть голову в початкове положення. Повторіть вправу 5-6 разів.

Вправа 3. Висуньте язик, спробуйте їм дістати саму нижню точку підборіддя, а потім – кінчик носа. Повторіть рух 5-6 разів. Потім, широко відкривши рот, «малюйте вісімки» в повітрі мовою. Також проробіть такий рух 5-6 разів.

Вправа 4. Сядьте за стіл, зіпріться ліктями рук про його край. Підіпріть кулаками підборіддя знизу. Намагайтеся опустити голову вниз, перешкоджаючи самі собі кулаками. Для того щоб позбутися від другого підборіддя, вправа повторіть 6-8 разів.

Вправа 5. Закиньте голову назад. Потім нижню губу намагайтеся максимально можливо натягнути на верхню губу. Після цього нижню губу тягніть до підборіддя вниз. Повторіть руху 4-6 разів.

Вправа 6. Нахиляйте голову вперед, назад, вліво, вправо – 8 разів у кожну сторону. Потім зробіть повороти головою вліво і вправо, теж 8 разів в кожну сторону.

Вправа 7. Напружуючи лицьові м’язи, промовляйте з зусиллям голосні «в», «і».

Вправа 8. Ляжте на рівну поверхню, руки заведіть за голову. Напружуючись, із зусиллям, відірвіть голову від підлоги і подивіться на пальці ніг. Зберігайте таке положення протягом хвилини (повинно з’явитися відчуття, ніби тіло наливається свинцем). Потім поверніться в початкове положення. Така вправа, щоб прибрати друге підборіддя виконується 10 разів.

Вправа 9. Нахиліть голову вліво, потіснивши при цьому щелепу до лівого плеча. Виконайте те ж саме рух праворуч. Повторіть по 5 разів в кожну сторону.

Вправа 10. Долоні притисніть до грудей, трохи нижче ключиці, і потягніть донизу. Одночасно щільно стисніть губи, трохи округливши їх (ніби ними утримуєте олівець). Затримайтеся в такому положенні на 3-6 секунд, потім розслабтеся. Таке вправу необхідно повторювати 10-15 разів.

Як прибрати друге підборіддя вправами за тиждень?

Вправи щоб прибрати друге підборіддяБувають ситуації, коли жінці необхідно в найкоротші терміни стати чарівною. І якщо деякі недоліки фігури ще можна «замаскувати» косметикою і одягом, то, як бути з другим підборіддям? Ось тут і постає питання, як прибрати друге підборіддя вправами за тиждень, і, взагалі, чи можливо це? Виявляється, можна. Для цього потрібно виконувати спеціально розроблені вправи кожен день протягом 20-30 хвилин. Наведемо такі вправи.

Вправа 1. Ляжте на спину на підлогу або на твердий диван без подушки. Робіть повільні рухи шиєю на боки і вгору, при цьому, напружуючи підборіддя і шийні м’язи. Над підлогою піднімайте тільки шию та голову. Виконуйте вправу 15-20 разів у 2-3 підходу.

Вправа 2. Вологий рушник або серветку поверніть щільним джгутом. Робіть пружні руху по подвійного підборіддя не менш 40-60 разів. Завдяки стимуляції кровообігу, ця процедура значно підвищує ефективність всіх вправ.

Вправа 3. Встаньте прямо, випряміть спину, долоні покладіть на краях плечей. Притискаючи руками плечі, намагайтеся якомога сильніше витягати шию. Обов’язково стежте, щоб плечі не піднімалися вгору і залишалися рівними. Зробіть повільний вдих, порахуйте до 10. Потім зробіть видих і розслабте м’язи плечей і шиї. Таке робіть вправу 5-6 разів.

Вправа 4. Сядьте за стіл, розслабте м’язи обличчя. Лікоть правої руки поставте на край столу, на стиснутий кулак покладіть підборіддя. При цьому підборіддя трохи підніміть вгору і висуньте його вперед. Витягайте нижню губу вгору, намагаючись закрити верхню губу. Поверніться в початкове положення. Повторіть вправу 3-5 разів.

Вправа 5. Робіть растирающие руху обличчя та шиї по масажним лініям. Після цього проводите легкі пощипування і поплескування області другого підборіддя. Поплескування виконуйте тильною стороною долоні, намагаючись при цьому зберігати однакову амплітуду рухів. Це, на перший погляд, проста вправа ефективно тонізує м’язи, допомагає підтягти обвислі шкіру.

Після таких вправ, щоб прибрати друге підборіддя, добре нанести на шкіру проблемної області спеціальну маску. Це посилить і закріпить результат комплексу вправ.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *