Як правильно займатися сексом

Як правильно займатися сексом

Незважаючи на те, що бажання зайнятися коханням є одним з найсильніших людських інстинктів, продовжує рід, багато людей до кінця не розуміють, як правильно займатися сексом. А адже неодноразово доведено, що від ступеня близькості і довіри в ліжку, залежить міцність відносин між чоловіком і жінкою.

Що таке правильне заняття сексом

Сексуальні переваги дуже різноманітні, тому партнерам практично неможливо зрозуміти один одного без відвертої бесіди. Але проблема в тому, що багато людей, чомусь соромляться говорити про секс, вважаючи за краще імітувати свою чуттєвість і задоволення.

Потреба в сексі закладена у людини від природи, але залежно від фізіологічної особливості, ця потреба має різну інтенсивність. Якщо пара складається з партнерів з низькою і високою сексуальною потребою, їм буде дуже важко насолоджуватися пристрасними іграми. Це ж стосується пар, які мають кардинально різні уявлення про заняття любов’ю. У цих ситуаціях коханим вкрай важливо довіряти один одному, не боятися зізнатися в своїх почуттях і бажаннях. Тільки при цьому умові, стає можливим знайти компроміс і отримати взаємне задоволення.

Питання – як правильно займатися сексом, хвилює як чоловіків, так і жінок. Важливо пам’ятати, що інтимна близькість тільки тоді приносить радість, коли вона базується на довірі та відвертості.

Що заважає правильному заняття сексом

  1. Надмірна скутість жінки. Займаючись сексом з жінкою, яка боїться висловити свою реакцію на його ласки і дії, чоловік вважає, що він робить щось не так. Згодом йому буде дуже важко розслабитися разом зі своєю партнеркою, оскільки її холодність він сприйме як свою недотепність.
  2. Розмови. Займаючись сексом, чоловік не може відволікатися. Під час цього процесу надмірна жіноча балакучість може остудити будь-яке збудження.
  3. Конфлікти. Так чи інакше, стосунки у ліжку є прямим продовженням між стосунками чоловіка та жінки. На тлі образ, сварок і докорів досить важко довіряти своєму партнерові.