Як правильно поєднувати кольори в одязі

Ваш стильний образ залежить не тільки від модного фасону одягу, але також від правильного поєднання кольорів. Якщо кольори в луці складені не правильно, створюється відчуття, що щось не так. Буває, проходячи повз модного бутика з одягом, ми мимоволі зупиняємо свій погляд на вітрині, де представлений неймовірний образ, який хотілося б бачити на собі. Секрет простий, продавці правильно поєднують кольори, від цього у нас виникає бажання купити цю кофту, або штани, але прийшовши додому, ми бачимо не ті шикарні штани, а зовсім звичайні, так як вдома немає відповідних кольорів для сполучення з ними. Давайте розглянемо, як же правильно варто поєднувати кольори, щоб виглядати надзвичайно і модно.

Є 3 способи поєднання одягу:

1. Монохромний підбір кольору
Для наочності, подивимося на колірну палітру і вибираємо кілька відтінків одного з кольорів.
Монохромний підбір кольору

2.Компліментарний підбір кольору.
Цей спосіб передбачає вибір кольору, який розташований один проти одного. Наприклад, фіолетовий і жовтий.

3.Підбір аналогічного кольору.
У цьому способі ми вибираємо відтінки, які розташований один біля одного. Наприклад, червоний і жовтогарячий.

При правильному виборі кольору потрібно враховувати також і колір волосся, шкіри, очей, а також стрункість і повноту. У нашій статті ви дізнаєтесь як правильно поєднувати кольори і які відтінки модні в цьому сезоні 2017.

1. Зелений або темно-бірюзовий.
Цей відтінок відмінно підійде блондинкам і брюнеткам, з блакитними, сірими або зеленими очима і світлою шкірою.

2.Рожевий або пастельно-рожевий
Це колір підійде блондинкам, з сірими або голубими очима і
персиковим відтінком шкіри.

3.Благородний синій
Підійде шатенкам з мідним відтінком волосся або власницям чорних волосся, з світлим або оливковою відтінком шкіри.

4. Марсала або винний відтінок.
Цей колір відмінно підійде шатенкам і брюнеткам. Надає образу елегантності, солідність плюс до всього він ще й стрункості.

5. Помаранчеві відтінки
Це колір піднімає настрій і вважається кольором щастя. Ці кольори підійдуть блондинкам і шатенкам з золотим відтінком волосся зі світлими або карими очима.

6.Ультрамарин
Цей колір підійде абсолютно всім, від блондинки до брюнетки, не залежно від кольору очей і шкіри. Цей ультрамариновий колір розташовує до себе.

7. Фіолетовий.
Ніжно-бузковий відтінок підійде блондинкам зі світлими очима і відтінком шкіри. Фіолетовий колір добре буде дивитися на шатенках і брюнетках. Зазвичай це колір асоціюють з королівською величчю, з-за того що тільки особи королівської крові могли носити цей колір.