Як правильно мити волосся

Миття голови та волосся — це проста процедура, якої нас в дитинстві навчила мама. І як правило, як ми звикли мити голову в дитинстві, так і йдемо з цією звичкою. Але існують такі лікарі — трихологи. Вони займаються лікуванням хвороб шкіри голови і волосся.

Як же правильно потрібно мити волосся з урахуванням думки трихолог?

Спочатку потрібно розчесати волосся, так вони будуть менше плутатися, ламатися і видиратися під гребінцем. Потім, потрібно нахилити голову вниз під струмінь води, так до цибулин волосся буде приливати кров і волосся будуть краще рости.

Наносити шампунь потрібно 2 рази. Перша порція шампуню змиє бруд, пил і продукти виділення сальних залоз на голові. Друга — доробить решту роботу — домиє і якісь корисні речовини з шампуню потраплять у волосся, у кожного миючого засобу вони свої. Звичайно ж, шампунь ми використовуємо в основному саме для очищення шкіри голови і волосся, так що не варто морочитися, вибираючи дорогі шампуні з різними добавками. Можна взяти просте недорогий миючий засіб, а всю іншу роботу доробить бальзам — кондиціонер.

Отже, далі ми наносимо бальзам для волосся, відступаючи від коренів, так як якщо волосся сухе і ми беремо бальзам для сухого волосся, то шкіра голови тут не при чому, бальзам працює як кондиціонер для волосся, а не для голови. Потримати бальзам на волоссі 2-3 хвилини.

Після промивання волосся водою, потрібно загорнути волосся в тюрбан з рушника, щоб зайва волога вбралася в нього, походити так хвилин 10, головне не пересушити.

Потім необхідно розчесати вологі волосся гребінцем з рідкими зубами, так як вони в такому стані еластичні і ми можемо їх розчесати без великих втрат.

Наступний етап — це сушка феном і укладання. Сушити волосся феном краще спочатку на великій швидкості, щоб швидко пішла зайва волога, а потім класти на маленькій швидкості. Це корисно для кератину волосся. І не сушити насухо, а залишити злегка вологими.

Ось такі не складні правила миття волосся варто дотримуватися, щоб Ваше волосся завжди були красивими і здоровими.