Як повернути Терези жінку, як помиритися з нею.

Як помиритися з жінкою Терезівами і повернути е

Терези

У характері Терезів, чоловіків і жінок, розібратися складно. Часом вони не можуть цього зробити і самі, що вже говорити тоді про інших! Для таких людей характерні слабкі механізми психологічного захисту, вони самолюбні, багато беруть на свій рахунок, коли цього робити не потрібно. Все це може зробити їх при всій інтелігентності і любові до гармонії конфліктними людьми. У цьому випадку вони втілюють на практиці тезу “Кращий захист – це напад”.

І все ж жінки-Терези, будучи створіннями менш войовничими, ніж сильна стать, рідко йдуть на конфлікти в якості ініціаторів. З цими миролюбними по натурі людьми в більшості випадків досить складно посваритися, хіба що спеціально наступати на улюблені мозолі або надходити зовсім неналежним чином. Сварки з жінками-Терезівами – це не бурхливе з’ясування відносин, феєрверк емоцій і оглушливе ляскання дверима. Як правило, Терезам хочеться скоріше згорнути неприємний для них розмова, не розвивати конфлікт або ж розійтися по сторонам без подальшого вимотування один одному нервів.

Як помиритися з жінкою-Терезами? Цілком можливо, що вона сама виступить з ініціативою примирення – якщо, звичайно, за цей час не перейметься до когось більше, ніж симпатією, адже Терези дуже влюбливі! Якщо ж жінка-Терези не горить бажанням миритися першої, до цього кроку її повинен підштовхнути чоловік. Якщо вона відчуває справжні почуття, то буде тільки рада подібної можливості. У неї напевно знайдуться свої причини для того, щоб попросити вибачення, навіть якщо основною рушійною силою конфлікту став її партнер.

Завершальна конфлікт бесіда повинна закінчитися яким-небудь красивим жестом з боку чоловіка, приємним сюрпризом, бажано романтичного характеру.

Однак якщо мова йде про більш серйозні причини для розлучення, то повернути жінку-Терези набагато складніше. Будь-яку сварку вона скрупульозно, не по-жіночому логічно і холодно проаналізує, не раз подумає, чи гідний чоловік залишитися в статусі партнера і може прийти до висновку про недоцільність продовження відносин. Терези-жінки дуже категорично налаштовані по відношенню до зради, хоча при цьому в них самих, що називається, рильце може бути в пушку. Ситуацію з примиренням ускладнює та обставина, що жінки цього знаку Зодіаку не озираються на минуле, більше думають про майбутнє і вважають, що все найкраще у них попереду.

В той же час не можна не відзначити, що жінка Терези чимось схожа на дитя. Вона щедро ділиться любов’ю і настільки ж сильно її потребує; довести її до розладу, сліз нескладно, але і примирення, якщо мова не йде про дійсно серйозних ситуаціях, домогтися неважко. А найкраще з нею не сваритися взагалі, адже для неї головне – відчувати гарячу, щиру любов чоловіка, яку вона зазвичай дійсно заслуговує.