Як повернути Риби жінку, як помиритися з нею.

Як помиритися з жінкою Риби і повернути е

Риби

Риби – створення, погано пристосовані до конфліктів, вони не виносять напруженої атмосфери, до останнього намагаються уникнути неприємного з’ясування стосунків, нерідко відмовчуються, коли партнер висуває претензії. Але в один далеко не прекрасний момент ця жінка здатна зважитися на відкрите протистояння – якщо відчує себе приниженою, дізнається, що партнер приховував від неї щось важливе, або визнає, що чоловік не в змозі забезпечити їй комфортну в усіх відношеннях життя. Зовні врівноважена дама здатна хвилини подібної сварки перевтілитися в зовсім іншу людину і обрушити на партнера лавину образи, злості й обурення.

Якщо глибинна причина конфлікту не була усунена, жінка-Риби буде час від часу висловлювати своє невдоволення, оскільки її нервова система не здатна справлятися з накопичуються внутрішнім напруженням. Сварки в такому випадку можуть відбуватися навіть з-за дрібниць. Всім буде краще, якщо партнер постарається своєю дружелюбністю, рівним тоном або влучним жартом пом’якшити ситуацію, не доводячи її до загострення.

Обранцям потрібно знати, як помиритися з жінкою-Рибою, і як зробити це правильно. Вести себе при цьому слід максимально тактовно, тому що, навіть якщо справа йде до відновлення миру, Риба-жінка не відмовить собі в задоволенні нагадати партнеру всі його “косяки”, що може спровокувати нову сварку. І емоційне напруження нового конфлікту буде нітрохи не менше. Потрібно бути у всеозброєнні і не зриватися на грубощі, в іншому випадку повторне примирення з жінкою-Рибами зажадає набагато більших зусиль.

Як повернути жінку-Риб – над таким питанням вам доведеться поламати голову не одного разу. Знайти однозначно правильну відповідь досить складно, тому що Риби найчастіше не пояснюють, з якої причини починають пакувати валізи. Домогтися повернення Риб складно, краще зупинити, поки вони не пішли, і зробити це не так вже важко, тому що в душі ці мягкосердечные і гуманні жінки вміють прощати тих, кого вони дійсно люблять. Ваша обраниця повинна бути переконана, що ваша любов до неї щира і непохитна, що ви є гарантом її стабільності і комфорту – душевного і матеріального. Якщо вам не вдасться повернути жінці-Риби це відчуття, всі спроби повернути обраницю виявляться марними.