Як повернути Риби чоловіка, як помиритися з ним.

Як помиритися з чоловіком Риби і повернути його

Риби

Щоб голосно поскандалити з чоловіком цього знаку Зодіаку потрібно сильно постаратися, тому що Риби терпіти не можуть лайка і активне з’ясування стосунків. Якщо ви будете пред’являти претензії, він вам відповість посмішкою або мовчанням, повним каяття. У цей момент чоловіки-Риби можуть виглядати такими беззахисними і нехитрими, що у жінки відпаде будь-яке бажання лаятися далі. А якщо це все-таки відбулося, якщо ви пересилили себе і висловили йому все, що накипіло на душі, то миритися з чоловіком-Рибами теж доведеться вам за вашою власною ініціативою.

Образившись, Риби-чоловік може довго перебувати в такому стані, дутися і відмовчуватися. Безглуздо розпитувати, що він відчуває, що думає і що збирається робити. Такий чоловік і найпрекрасніші моменти спільного життя не поспішає відкривати партнерці душу, а у сварці і тим більше цього не зробить. Потрібно дати йому час на те, щоб він заспокоївся, після чого приступати до спроб примирення, виявляючи при цьому максимум уважності, ніжності і такту.

Будучи складними натурами і таємничими, йдуть чоловіки-Риби теж найчастіше загадково, без пояснення причин і попереджень. Залишеної партнерці доведеться не тільки роздумувати, як помиритися з чоловіком-Риби, який уплив в невідомі дали, але і губитися в здогадах щодо мотивів його відходу, а вони можуть бути самими несподіваними. Не варто шукати глобальних причин, справу може бути навіть у тому, що обранець злякався відповідальності або занадто активного розвитку відносин. А якщо пара вже існує якийсь час, можливо, він перестав миритися з якимись обов’язками або змінами в поведінці партнерки.

У питанні повернення “переходу” чоловіки-Риби ініціатива, знову ж таки, повинна виходити від жінки. Зверніться за допомогою до його друзям. Якщо вони погодяться виступити на вашій стороні, нехай доведуть до приятеля думка, що краще вас йому не відшукати, що навколо вас постійно в’ються залицяльники, але ви, крім нього одного, нікого не хочете знати і чекаєте повернення свого єдиного і неповторного чоловіка.

Подумайте, з якою проблемою можна звернутися до нього за допомогою. Він добросердечен, небайдужий до неприємностей близьких людей, головне – щоб ця проблема не змусила його залізти у свій гаманець: в цьому випадку ентузіазму у нього може поменшати. Його сприяння або хоча б ваші прохання про нього стануть прекрасним приводом для того, щоб співати дифірамби шляхетності і щедрості його натури, не забувши торкнутися і інших достоїнств. Якщо він відчує щиру зацікавленість і захоплення собою, то навряд чи встоїть, його серце пом’якшає, і тоді питання, як повернути чоловіка-Рибу, буде успішно знято з порядку денного.