Як повернути Раку жінку, як помиритися з нею.

Як помиритися з жінкою Раком і повернути е

Рак

Як помиритися з жінкою-Рак? Як повернути особу з таким непростим характером? Такі питання виникають у їх супутників життя частіше, ніж у партнерів інших знаків Зодіаку, оскільки образити жінок-Раків надзвичайно легко. Вони ображаються на те, на що інші не звертають уваги. Їх може змусити розвернутися і піти єдине образливе слово. Крім того, в характері представниць цього знака Зодіаку є така риса, як злопам’ятність, тому приводом для чергової сварки може бути навіть те, що сталося давно, і вже було вами забуто.

Якщо головною причиною конфлікту стала сама жінка-Рак, то ситуацію поправити нескладно, головне – щоб ви вели себе в цей період гідно. Пройде небагато часу, і вона сама зрозуміє, що була не права і що може втратити те, що представляє для неї цінність. Але і в цьому випадку робити перший крок до примирення з жінкою-Рак вам доведеться самим, тому що вона боїться зіткнутися з вашої негативною реакцією. У таких випадках достатньо дати їй знати, що ви страждаєте від розлуки, бажаєте примирення та її повернення.

Що стосується більш серйозних конфліктів з вини Раків-жінок, то вони малоймовірні, оскільки ці жінки настільки дорожать стабільністю, що схильні зберігати навіть не самі щасливі сімейні відносини – їх лякає перспектива знову опинитися “у вільному плаванні”. Але, залишаючись поруч у фізичному сенсі, вона може стати чужою і холодною в емоційному плані.

Якщо дружина або подруга Рак раптом стала неласкова, воліє вашої компанії самотність – це привід для невідкладного вжиття заходів. Будучи людиною потайним, жінка-Рак навряд чи відверто розповість, що її перестало влаштовувати у відносинах, якщо мова не йде про конкретний вчинок з вашого боку. Скоріш за все, вам доведеться самим будувати здогади, аналізувати події і слова, щоб зрозуміти, що перестало влаштовувати обраницю і як повернути колишні стосунки.

Слід пам’ятати, що Раки дуже болісно ставляться до будь-якого обману, не переносять зради і в разі зради з величезною часткою ймовірності просто виставлять чоловіка за двері, хоча і выстрадают це рішення дуже важко. Як і у випадку з завоюванням такої жінки, самим надійним засобом повернення прихильності жінки Раку є апеляція до емоцій, до її чутливості і сентиментальності. Можна спробувати зіграти на її любові до минулого. Знайдіть спосіб нагадати жінці-Раку про приємні моменти, пережиті разом з вами – це може схилити чашу терезів на вашу сторону. Однак у будь-якому випадку налаштовуйтесь на те, що вердикт про помилування вона буде виносити довго – повернути жінку-Раку ще важче, ніж завоювати її в перший раз.