Як повернути чоловіка Тельця, як помиритися з ним.

Як помиритися з чоловіком Тілець і повернути його

Телець

Занадто довго роздумувати над питанням, як помиритися з чоловіком-Тельцем, не рекомендується. Якщо ви дійсно цього хочете, то забудьте про гордість і зволікання, оскільки подібну ситуацію ні в якому разі не можна пускати на самоплив. Проблема полягає в тому, що при всій неквапливості і часто – нерішучості, Телець-чоловік може спонтанно і несподівано швидко прийняти рішення не на користь даних відносин, позбавляючи їх шансів на продовження – хоча б з-за природного впертості. Тельці дуже і дуже терплячі, але коли-то і їх легендарного терпінню приходить кінець, і тоді вони здатні на необдумані вчинки, і абсолютно точно не підуть на примирення першими, якщо їх хтось дуже сильно образив.

З іншого боку, в справі повернення чоловіка-Тельця позитивну роль відіграє їх нелюбов до змін. Вони дуже прив’язуються до людей, налагодженому побуті тощо, і для чоловіків Тельців простіше повернутися до чого-то вже звичного, вивченим, що має свої позитивні сторони, ніж шукати щось нове і наново до всього цього звикати.

Якщо з Тельцем сталася велика сварка і винен, по більшій частині, він сам, то в цьому випадку ситуацію необхідно поставити “на паузу” і почекати, поки обранець все проаналізує, усвідомлює свою провину і зрозуміє, що він потребує цих відносинах.

Якщо Телець ще не пішов, але відчуття насувається грози присутній, повернути колишню близькість і пристрасть у відносини можна, підвищивши увагу до партнера. Найкраще зробити вигляд, що нічого не відбувається, не акцентувати увагу на проблеми у взаєминах, не ставити запитань, але на кожному кроці давати зрозуміти, що ви завжди поруч і завжди готові допомогти і подбати про нього.

До речі, каменем спотикання у стосунках чоловіка цього знаку Зодіаку та його партнерки нерідко стає його вперте небажання зв’язувати себе офіційним шлюбом. Хороший спосіб, який може змусити цього дурня надіти обраниці на палець обручку – це не сльози, докори і маніпулювання, а надання чіткої аргументації на користь укладення союзу.

Як повернути чоловіка Тельця, якщо той все-таки пішов? Намагання помиритися з Тельцем повинна починатися з аналізу причин розладу. Гарненько в них розібравшись, їх слід усунути, щоб надалі вони не завадили відносин. Нерідко Тільця змушує піти повне неспівпадіння темпів життєвих, інтересів. В цьому випадку потрібно визначитися для себе з пріоритетами, і, якщо ви готові пожертвувати частиною своїх інтересів заради цього чоловіка, то потрібно якомога швидше довести цю інформацію до його відома. Після того, як ви для себе все з’ясуєте, можна поговорити начистоту, і зробити це потрібно щиро, просто і максимально правдиво. Жінці варто щиросердно зізнатися в тому, що з її боку були допущені певні помилки, і пообіцяти, що надалі все буде по-іншому. Цей намір має йти дійсно від самого серця, тому що фальшивість слів і почуттів не вислизнуть від уваги партнера. Після розмови не потрібно вимагати від Тельця швидкої відповіді – нехай він добре зважить все сам і прийме правильне рішення.