Важливо

Як почати розмову з хлопцем

Як розпочати розмову з хлопцем

Ви не знаєте, як почати розмову з хлопцем, який вам сподобався? Просто підійти до нього, привітатися і представитися? Чи надходять так дівчата? Звичайно надходять, і дуже часто. Молоді люди не вважають це чимось надприродним, і вас не вважатимуть надто настирливою.

Але, перш ніж почати розмову, вам необхідно дізнатися, як звуть юнака, так що, насамперед назвіть своє ім’я, і, як би ненароком запитайте його.

Познайомилися? Можна починати розмову

Самий простий і дієвий спосіб розговорити співрозмовника – це скористатися одномоментними обставинами. Якщо ви звернули увагу, що він дивиться у вікно, і явно розчарований почався дощем, як би ненароком, зітхнувши, зауважте, що вам вона теж не подобається, і поцікавтеся, чи не знає він, коли це «неподобство» закінчиться.

Помітили, що на ньому бейсболка з зображенням логотипу футбольного (хокейного, баскетбольного) клубу? Розпитайте про останній грі. Цей спосіб зав’язати знайомство, зазвичай «вбиває» наповал. Воно «але». Рідкісна дівчина розбирається в тонкощах спортивних ігор і стежить за змаганнями.

Для початку спілкування з хлопцем, цікавих вам в транспорті, ви можете попросити його передати водію гроші на квиток, або поскаржитися на те, що громадський транспорт – це таке незручність, ну, або сказати щось в цьому роді. Якщо він вами зацікавиться, то неодмінно підтримає тему.

Дуже дієвий спосіб почати розмову, – просто звернутися в хлопцеві за допомогою. Чоловіки підсвідомо прагнуть допомогти жінці, це закладено в них на біологічному рівні. Саме поряд з крихким створінням, вони починають відчувати впевненість у власних силах. Поруч зі слабкою жінкою будь-якої чоловік відчуває себе комфортно, тому охоче піде на контакт з вами.

Головне – не перестарайтеся, адже вам потрібно всього лише почати розмову, не дайте йому зрозуміти, що знайомитеся лише для того, щоб використати допомогу хлопця постійно.

По секрету. Хлопці люблять компліменти, так само як і дівчата, отже, це може стати хорошим початком для бесіди. Що йому сказати? Це залежить від того, наскільки ви впевнені в собі, і як сильно сподобався вам юнак.

Мимохідь похваліть його зачіску, одяг, фігуру, парфюмерію і так далі. Якщо ви спостерігали за молодою людиною якийсь час, але не наважувалися заговорити, ви вже вивчили, більш-менш, так що цілком можете зробити комплімент його розуму, або підкреслити якісь інші якості, що здаються вам видатними. Після відповідної подяки, будьте впевнені, пізніше він сам заговорить з вами.

Інтернет і розмова з хлопцем

Ви познайомилися в Мережі, і не знаєте, як почати розмову з хлопцем? Не бачачи один одного, це зробити легше, і складніше одночасно.

Тут не підійде такий спосіб заговорити, як прохання про допомогу або розмова про погоду. Співрозмовники не бачать один одного, а іноді і знаходяться в різних містах.

Великою помилкою буде просто запитати, як у нього справи. Таке питання може викликати чисто машинальний позитивну відповідь, вам просто напишуть, що у нього все відмінно, і ваша ледве почалася розмова закінчиться.

Тому запитаєте що-небудь таке, що змусить його подумати над відповіддю. Наприклад, після того, як привіталися, запитайте, чи подобається йому дизайн даного сайту, або не «гальмує» у нього вечорами інтернет. Хлопці, будучи впевнені, що практично всі панянки з технікою на «ви», постараються дати вам безліч рад по заміні антівірусника і провайдера.

Якщо в його профілі вказані його музичні або інші переваги, поставте йому запитання про них. Він буде зацікавлений, і ваш віртуальний розмова може навіть перейти в дискусію.

В перші дні такого спілкування намагайтеся більше слухати, що говорить ваш новий знайомий, час від часу показуючи живу зацікавленість.

Чим більше і довше він буде говорити, тим краще ви отримаєте уявлення про нього, як про людину, і зрозумієте, чи варто з ним зустрічатися в реалі. Якщо у вас зав’язався діалог, і він кожен день вам пише, або дзвонить, можете спробувати задати йому трохи провокаційні питання, наприклад про те, які дівчата йому подобаються, або про його першої закоханості.

У відповідь на його одкровення, ви можете йому поспівчувати, або загадково натякнути, що ви саме те, що він шукає.

Самою нейтральною темою для розмов з хлопцем в Мережі, може стати обговорення відомого кінофільму або концерту популярної групи. Але і тут, намагайтеся більше вислуховувати міркування юнака, вони дуже люблять поговорити на теми, які вважають себе експертами.

Результатом таких бесід може стати запрошення в кіно, або на той же концерт.

Найголовніше на першій стадії інтернет знайомства – завжди закінчуйте розмову першою, і на позитивній ноті. Це змусить юнака шукати повторного спілкування з вами, і може бути ваші стосунки перейдуть в щось більше, ніж просто розмова.

Головне, ніколи не нав’язуйте хлопцеві спілкування. Якщо він вже перші фрази починає відповідати односкладово, знехотя, даючи зрозуміти, що ви, і бесіди з вами його не приваблюють – просто забудьте про нього, бо ви його не зацікавили.

Це не “герой вашого роману”, який обов’язково з’явиться у вашому житті. З ним і розмова зав’яжеться сам собою, і спілкування буде приємно обом.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.