Як пережити понеділок

Badabum знає, як пережити понеділок і дожити до п’ятниці. Всього 5 простих кроків – і ви його полюбите!

Готуй сани влітку, а понеділок в п’ятницю. Як правило, в останній робочий день навантаження не так багато. А тому, вільний час витрачати не на чаювання з колегами і зависання в Інтернеті, а підготовки до майбутнього робочого тижня. Почистіть ваш e-mail, уберитесь на столі, складіть список завдань на наступний тиждень, завершити всі розпочаті справи-дзвінки-листи, щоб перший день почати відразу з роботи, а не з розбору завалів на столі і в комп’ютері. Крім цього, психологи рекомендують саме в п’ятницю йти у відрив з друзями на вечірках, щоб встигнути відновити сили і зустріти новий тиждень без нічого, а не з головним болем і іншими наслідками бурхливого вікенду.

Monday

Ранок понеділка починається увечері в неділю. Потрібно добре виспатися, для цього лягаємо в ліжко не пізніше півночі, в ідеалі годинок в десять, щоб набратися сил і виглядати відпочивши і свіжими. Також з вечора потрібно продумати і підготувати свій наряд, зібрати сумочку, приготувати обід, якщо їсте в офісі. Все це позбавить вас від суєти і поспіху завтра.

Починати понеділок треба як ранок суботи: неквапливо і позитивно. Це можливо за умови, що ви добре відпочили на вихідних і заздалегідь наготовили вчора. Прокидайтеся під свою улюблену музику, приймайте душ, щоб освіжитися і прогнать дрімоту, неквапливо снідайте, вживаючи свої улюблені страви і балуючи себе чашкою чаю або кави з солодким смаком, надягайте найкрасивіший наряд, робіть ефектний макіяж і зачіску. Всі ці нехитрі ритуали зарядять вас енергією і допоможуть пережити понеділок.

vFSvSkK5ZTN9ddmGqJwvTfuKDp3ZEEZ1

Правильне планування – основа основ. Складаючи перелік справ у п’ятницю, не записуйте багато пунктів на перший робочий день. Як би ви не налаштували себе, психологічно важко після двох вихідних відразу виконати багато завдань. Ваші колеги можуть бути налаштовані на плідну роботу, партнери можуть не працювати або не встигнути надіслати вам потрібні документи і тоді план буде порушений, настане розчарування, занепад сил зміниться небажанням взагалі що-небудь робити. Тому виконуємо посильний перелік завдань. Причому починаємо з самого складного, так як з ранку ми сповнені сил, а тому швидше впораємося. А усвідомлення того, що головна мета досягнута, підніме настрій і допоможе впоратися з іншими завданнями.

Будь на позитиві. Все в нашій голові: всі страхи і комплекси. У тому числі і тяжкі думки, як пережити понеділок. Потрібно правильно себе налаштувати: понеділок – це початок нового тижня, а значить цікаві знайомства, зустрічі, улюблені колеги, обожнювана робота. Це час відраховувати дні до вихідних в передчутті, як чудово вони пройдуть. Це час почати бігати, вчити англійську і далі за списком ваших планів на цей рік. Це ваше життя, вона коротка, не почнеться потім, а зараз. А понеділок – це її частина, тому полюбите його, тоді він буде вам не в тягар, а в радість!