Як довести чоловіка до оргазму

Незважаючи на те, що більшість чоловіків не відчувають проблем з кульмінацією пристрасті, кожна дівчина хоче подарувати своєму обранцю ще більшу насолоду. Однак зовсім не багато знають, як довести чоловіка до оргазму, через що заняття любов’ю перетворюється в монотонний і одноманітний статевий акт.

Як довести чоловіка до феєричного оргазму

Як відомо, за своєю інтенсивності кожен оргазм сильно відрізняється один від одного. Якщо в жіночому випадку на силу відчуттів впливає ступінь прелюдії і вдало обрана поза, то чоловічий оргазм сильно залежить від ступеня розслаблення молодої людини.

Для чоловіка справжньою прелюдією може стати ніжний розслабляючий масаж. Але оскільки в даному випадку головною метою є не розслаблення, а збудження, масаж повинен бути інтенсивним і чуттєвим. Прийнято вважати, що всі ерогенні зони чоловіка сконцентровані виключно на його головному органі. Однак насправді чоловік прийде в захват від ніжної стимуляції сосків, внутрішньої частини стегон, сідниць і задньої частини колін і ліктів. Для того, щоб збудити чоловіка, необхідно вивчити його тіло. У цій справі поспішати не доречно. Спокійна розслаблююча обстановка, романтична музика і ніжні ласки зроблять свою справу. Відчувши до себе таку увагу, чоловік буквально розтане на очах і питання – як довести чоловіка до оргазму, відпаде сам собою.

Секрети, які допомагають довести чоловіка до оргазму

  1. Мануальні ласки. Дотику ніжних жіночих рук стануть справжнім подарунком для будь-якого чоловіка. У цій справі головне повністю довіритися своєму партнерові. Дотики повинні бути легкими і ніжними, щоб ласки не асоціювалися у чоловіка з больовими відчуттями.
  2. Пристрасний поцілунок. Поцілую збуджують чоловіків так само сильно, як і жінок. До того ж доведено, що, чим більше молоді люди цілуються один з одним, тим міцнішими стають їх відносини.
  3. Чуйність. Чоловічий оргазм сильно залежить від жіночої чуттєвості. Це в звичайному житті жінка може дозволити собі бути скромною і недоступною, а в близьких відносинах з коханим чоловіком не повинно бути перепон і обмежень.