Як досягти поставленої мети

Почався новий рік і нове життя. Напередодні багато хто з нас написали нові списки справ, які треба встигнути зробити до 31 грудня: схуднути, почати бігати вранці, вивчити англійську, почати читати книги, здати на права і т. д. У кожного свої плани, але найголовніше, щоб вони здійснилися, а не залишилися невычеркнутыми пунктами у вашому блокноті. Тому сьогодні поговоримо про те, як досягти поставленої мети.

Y0tYOOWEYm6J3sleCw29bAOYQpD5PDeI

По-перше, треба цю саму ціль правильно сформулювати. Вона повинна бути конкретною. Не просто поїхати за кордон, а в Таїланд. Купити не абстрактну шубу, а норкову до п’ят чорного кольору приталеного фасону. Важлива вимірність: заробити сто мільйонів, прочитати двадцять книг, схуднути на десять кілограм. І обов’язково поставте собі дедлайн – час, до якого треба досягти результату: певний місяць і навіть число.

По-друге, потрібно мета візуалізувати. Усамітніться, закрийте очі і уявіть себе вже досягла задуманих планів: як ви засмагаєте на обраному заморському курорті, красуєтеся в тій самій норковій шубці або кайфуете від нової стрункої фігури. Пориньте в себе, відчуйте кожною клітинкою свого тіла той захват і радість, яку ви будете відчувати в момент здійснення вашої мрії. Запам’ятайте ці відчуття. Це буде ваш самий сильний мотиватор і стимул.

Існують спеціальні техніки, як досягти поставленої мети. Ми вже розповідали вам про найпростіший спосіб. Тепер поділимося парочкою інших методик.

ual-9CZI-V8sdiQgYmW4lydQn0imA0WU

Поділ на частини. Не можна за один день вивчити тисячу іноземних слів, а ось десяток-два щодня можна. За пару місяців тисяча і набіжить. А почавши відразу з неосяжного, швидко пропадуть та сили і бажання щось робити.

Виділення простого. Страшно починати, але, виконавши нескладну частину завдання і отримуючи від цього задоволення, легко завершити почате до кінця. Так, виконувати безперервні кругові кардіотренування для спалювання жиру непідготовленій людині дуже важко. Ризикнувши один раз, на другий вже навряд чи зважитеся. А якщо почати з легких вправ і поступово нарощувати темп, то план буде виконано, а й перевиконано.

Постійне виконання. Всупереч усьому і всім робити намічене день у день. Шукати не виправдання, а можливості виконати щоденний план. Варто один раз дати собі слабину і не зробити задумане, потім це почне повторюватися все частіше. Спочатку будете придумувати собі відмазки, а потім і зовсім махнете рукою і забудете, чого хотіли. Тому, робимо все без зупинок. Раз почали – ідемо тільки вперед, поки не побачимо результат.

Виконання обіцяного. Дуже просто втіхоря придумати мета, спробувати її реалізувати, і, якщо не вийшло, зітхнути і знайти собі коханій тисячу виправдань. А от якщо ви сказали подругам, що влітку будете хизуватися в розмірі 44 замість свого 50-го або похизувалися начальнику, що записалися на курси англійської, тоді вам соромно буде не виправдати очікувань. Ніхто не хоче бути брехуном і трєплом, особливо в очах значущих людей. Тому і рухатися до вершини буде простіше.

Найголовніше, як досягти поставлених цілей – це дуже сильно чогось захотіти. Ця ідея повинна поглинути вас повністю, змушувати прокидатися вранці з думками, що можна встигнути зробити сьогодні, і допомагати заснути від радості отриманих підсумків. Тоді ви будете сміливо крокувати вперед, незважаючи на життєві перешкоди, критику оточуючих, власну невпевненість або лінь. Успіхів вам у ваших починаннях!

lHFjkbxJ0geA1JbZx8zAxPNZTbqdnXk-