Вибери свою ідеальну зачіску за типом обличчя

Зачіска – це невід’ємна частина іміджу жінки. Для того щоб виглядати чарівною, варто правильно вибрати зачіску саме до свого обличчя, а також колір волосся. Він грає важливу роль в образі жінки: темні відтінки волосся зроблять обличчя вже, а світлі навпаки кругліше.
типи особи

Тип Овал
Зазначимо декілька хитрощів:
1.Для тих, у кого звужений лоб, не підійдуть гладкі зачіски з проділом.
2.При завуженому овалі особи, зупиніть свій вибір на подовжених стрижки типу каскад, подовженого класичного каре або боб.
3.Цей тип обличчя виглядає як з чубчиком, так і без її.

Тип Коло
1.Для того щоб візуально звузити личко, можуть підійти багатошарові стрижки типу каскад і зачіска з об’ємом на маківці. Однак непогано виглядають зачіски типу короткий боб, пікс.
2.Візуально можна подовжити обличчя високим кінським хвостом.
3.Текстура чубчика обов’язково повинна бути рівною, бажано щоб чубчик була коса, якщо дозволяє довжина. Відмовтеся від стрижки з кінчиками близько скул і щік, які підкреслять пишність.

Тип Квадрат
1.Варто уникати прямих волосся, відкритого лоба. Коротка стрижка, зачесане волосся, також небажані.
2.Для квадратного типу обличчя підходять асиметричні стрижки і косі чубчика.
3. Відмінно підійде зачіска з пишними локонами і об’ємом біля коріння, але якщо ви зважитеся на коротку стрижку, то не варто робити її гладкою з проділом. Пам’ятайте, що зачіска повинна бути з максимальним об’ємом і асиметрією.

Тип особи Ромб або Трикутник
1.Для цих типів особи не підходять укорочені або широкі чілки та стрижки, зачіски з зачесом наверх і волосся єдиної довжини також не підуть.
2.Трапецієвидні стрижки розширять зону скул і звузять зону лоба. Робіть локони з завитками назовні, а також каре.
3.Дівчатам з серцеподібною типом обличчя підійде філіруваний коса чілка. Оптимальний варіант для зачіски – подовжене каре, стрижки до плечей, об’ємні коси.

Тип Прямокутник
1. Не варто створювати надмірний обсяг на маківці, а також відмовтеся від зачісок, які відкривають обличчя і підкреслюють його довжину.
2. Зверніть свою увагу на вибір чубчика, що прикриває частину чола.Створюйте обсяг в зачісці: багатошарові стрижки, локони, хвилясті локони в стилі ретро.
3. Довжина для даного типу особи, переважно, повинна бути трохи вище плечей або середньої.