Вплив планет на знаки зодіаку. Гороскоп по планетам.

Планети знаків зодіаку

Для жителів нашої планети самим головним небесним тілом є Сонце, яке визначає належність до того чи іншого знаку Зодіаку. Однак не тільки це світило впливає на наше життя. Крім того, що розташування багатьох небесних тіл в гороскопі вносить свою лепту у формування якостей особистості, нахилів, енергетичного потенціалу і т.п., у кожного з нас є планети, які називаються керуючими. Знаючи свою головну планету і якості, якими вона наділяє, можна багато чого зрозуміти про себе і інших, а значить – щось змінити на краще. Перед тим як запросити вас познайомитися з планетами-управительницами знаків Зодіаку, уточнимо, що в астрології Сонце і Місяць зараховуються до планет.

Планета Овна Марс. Ця планета наділяє підопічних величезним запасом фізичних сил, нестримною жагою діяльності, безстрашністю, підвищеною сексуальністю, але разом з тим – надмірною агресією, зухвалістю, конфліктністю.

Планета Тельця і Терезів – Венера. Саме її вони можуть подякувати за особливу привабливість в очах оточуючих, відмінний смак, вміння радіти різноманітних проявів життя. Але Венера ж їх і розслабляє, перетворює у заручників комфорту і задоволень.

Планета Близнюків і Діви – це Меркурій, чий вплив пов’язано з інтелектуальною сферою, роботою розуму, свідомістю, інформацією. Негативний вплив проявляється в схильності до язвительности, обману, інтриганства.

Планета Раку – Місяць. Це небесне тіло впливає на сферу несвідомого, емоції і робить Раків особливо чутливими, чутливими, вразливими, мінливими, пасивними, а часом і примхливими, безпринципними, легковажними.

Планета Лева – Сонце. Вона відповідає за лідерство, влада, знаходження в центрі уваги, наділяє підопічних внутрішньої і фізичною силою, добросердям, успішністю, але разом з тим – зарозумілістю, гординею, схильністю до неробства.

Планета Скорпіона – Плутон, порівняно маловивчене небесне тіло, пов’язане з екстремальними проявами – окремих індивідів, суспільства в цілому, природних сил, з реформуванням, прагненням до влади.

Планета Стрільця – Юпітер, одаряющий підопічних різнобічними здібностями, широтою поглядів, спрямованістю до знань, вдатністю, оптимізмом, але також здатний зробити їх байдужими егоїстами, ледарями і гордецами.

Планета Козерога – Сатурн, суворий покровитель, який виховує силу характеру через подолання труднощів, вознаграждающий тільки за послуги, що наділяє цілісністю натури, серйозністю, готовністю до самообмежень.

Планета Водолія – Уран, стимулюючий підопічних до руху вперед, без оглядки на минуле і традиції, що штовхає до кардинальних змін, різного масштабу революцій. Негативний вплив Урану здатне перетворювати людей в некерованих цинічних анархістів.

Планета Риб – Нептун – зачаровує, відводить людину від реальності, що з’єднує його з вищими енергіями, що наділяє неабиякими творчими здібностями, але здатний погубити підопічних, позбавивши їх від твердого грунту під ногами.