Вітражний гель: що це таке і як користуватися

Майстри манікюру, як професійні, так і просто любителі створювати стильні і незвичайні дизайни нігтів, давно користуються вітражними гель-лаками, завдяки яким можна створити незвичайний і креативний манікюр.

Вітражний гель застосовується для створення різних дизайнів манікюру. Але ця техніка володіє однією особливістю: кінчик нігтя повинен залишатися прозорим, навіть у тому випадку, якщо ви нанесли малюнки, візерунки, додали деякі аксесуари для декору.

Вітражні гелі для нігтів — це спеціальні, напівпрозорі, скульптурні гелі, здатні самовыравниваться. Такі засоби використовують для створення стильного і красивого скляного ефекту в манікюрі в оформленні нарощених нігтів. В якості основи найчастіше вибирається французький манікюр, а кінчик нігтя декорується вітражним гелем.

Сьогодні вже не проблема купити вітражний гель, вони є в асортименті будь-якого косметичного магазину, причому представлені в дуже широкій і різноманітній кольоровій палітрі, що дозволить вам зробити красивий декор у стилі котяче око, кришталь, дзеркальний декор, скляний вітраж, мозаїка.

Дякуючи того, що вітражні гелі є самовирівнюються і скульптурними гелями, після того як процедура нарощування закінчується, немає необхідності в тривалій обробці нігтя, усунення різних дефектів.

Якщо ви правильно підійшли до техніки виконання, тоді покриття буде виглядати акуратно, всі кольори вийдуть глибокими і глянсовими.

Використовується для створення вітражного манікюру на нарощених нігтях і акрил.

У цьому випадку застосовуються спеціальні фарбувальні пігменти, дуже яскраві, насичені та глибокі. Щоб отримати більш оригінальний декор можна використовувати і різні елементи декору, різні техніки манікюру.

На своїх натуральних нігтях також можна створювати вітражний дизайн за допомогою гель-лаків. Для манікюру вам необхідно застосовувати акрилові фарби і прозоре фінішне покриття, що додає міцності декоративному покриттю і кольорового лаку і захищає дизайн від зовнішнього впливу, поглиблює колір і додає блиск манікюру.

В домашніх умовах можна самостійно зробити вітражний і якісний гель із застосуванням різних фарб та пігментів. Якщо ви віддаєте перевагу фарби, тоді вибирайте саме вітражні, але не на водній основі, т. к. гель і вода — це не випадкові компоненти.

Щоб отримати бажаний лак, змішайте невелику кількість фарби з гелем. Пам’ятайте, що глибина і інтенсивність кольору буде залежати від кількості фарби, тому вам доведеться поекспериментувати, поки досягнете бажаного ефекту.

Фарба також додається в акрил.

Кольорові пігменти можна купити в косметичних магазинах і змішувати їх з прозорим або напівпрозорим гель-лаком і у вас вийде вітражний міцний гель.

Вітраж на нігтях: вітражний манікюр гель-лаком

Дизайн нігтів вітражними гелями — це велике поле для ваших фантазій та ідей декору нігтів.

Вітраж на нігтях виглядає дуже пишно та розкішно, робить нігтики вишуканими і витонченими.

Ви можете створювати самі різні види манікюру, чудово підходять до будь-якого часу року, до ділового і повсякденного, вечірнього стилю образу, брати за основу французький манікюр, малювати різні квіти, троянду, візерунки геометричні орнаменти, мозаїку, ручний розпис.

Також застосовуються і декор: стрази, фольга, блискітки.

Сучасний вітраж на нігтях можна виконувати в різних дизайнах:

  • Вітражний манікюр гель-лаком, створює ефект крихкості, ніжності. Це акваріумний і скляний дизайн.
  • Техніка «рідкий камінь» виконується гель-лаками дуже густої консистенції, яка дозволяє створювати невелику, не растекающуюся по поверхні нігтьової пластини, краплю. В результаті можна отримати дизайн з смарагдами, рубінами, перлами і т. д.
  • Дизайн нігтів, в якому застосовується фольга. Для такого виду манікюру рекомендується використовувати гель-лак з рідкою консистенцією, завдяки якому виходять напівпрозорі дизайни з красивими картинками і ефектами від переказний фольги.

Вітражний манікюр гель-лаком виходить дуже міцним, хоча його візуальний ефект виходить крихким, як легко б’ється скло.

Щоб правильно робити вітраж на нарощених або своїх нігтях, ми рекомендуємо кілька технік:

  • Контурний манікюр. Це проста техніка, в якій ви контурним лаком прорисовываете на кінчику нігтя контури малюнка, які потім заповнюєте кольоровими лаками.
  • Мозаїка на нігтях. Такий стильний мозаїчний вітражний манікюр з різнобарвним гель-лаком, виглядає дуже естетично і вишукано. Все що вам потрібно для створення — це фольга, блискітки, слюда для декору кінчика нігтя.
  • Дизайн з елементами розпису дає величезне поле для польоту фантазії, та тут ви можете сміливо реалізовувати всі свої дизайнерські ідеї.
  • Комбінований дизайн може складатися з різних технік, завдяки поєднанню яких вітраж вийде креативним і оригінальним на своїх і нарощених нігтях.

Для створення вітражного манікюру вам буде потрібно певний набір засобів та інструментів. Якщо ви віддаєте перевагу нарощені нігті, тоді намагайтеся створювати довгими, щоб вітраж виглядав вигідно і стильно.

Вам потрібно вітражний гель, пігменти, фарби, блискітки та інші декоративні матеріали для манікюру, ультрафіолетова лампа, палички для нігтів.

Міцний вітражний манікюр з різнобарвним гель-лаком виходить в тому випадку, якщо ви дотримуєте всі етапи процесу:

 

Крок 1
Підготовка нігтьової пластини до манікюру. Ви повинні видалити або відсунути кутикулу, вирівняти її, відшліфувати, надати потрібну форму.

Крок 2
Використовуючи каркас і гель сформуйте кінчик нігтя тієї довжини, яка вам необхідна. Не забувайте, що кожен шар гелю необхідно ретельно просушувати під ультрафіолетовою лампою не менше, ніж 2 хвилини.

Крок 3
Після висушування гелю можете приступати до декору і створювати вітражний (скляний) манікюр на нігтях, використовуючи для цього найрізноманітніші матеріали, кольорові гель-лаки, фарби, пігменти, акрил, стрази, блискітки, фольгу і т. д.

Крок 4
Закріпіть манікюр шаром топового покриття і просушіть його під лампою. Шар покриття надає додатковий блиск, глибину декору, робить чіткими кожну лінію візерунка.

Вітражний гель дозволяє створювати і такі оригінальні і розкішні варіанти дизайну, як кришталеві нігті, які ви можете наростити за допомогою гелю або акрилу.

Якщо ви правильно виконаєте техніку манікюру, у вас вийде імітація справжнього гірського кришталю з ув’язненими всередину малюнками та візерунками, які будуть переливатися різнобарвними гранями і блищати під променями світла.