Він і вона. Суть стосунків чоловіка і жінки

Ми абсолютно різні — за логікою, прагненням, бажанням і очікуванням. Йому важко без неї, а їй без нього порожньо і самотньо! Природою так майстерно задумано, щоб вони завжди були разом, немов половинки одного цілого, але не всім вдається досягти такої рівноваги.

І справа тут не тільки в їх характерах. Потрібно вчитися бути поруч один з одним! Пізнавати секрети взаємин. Це дуже складна, але необхідна щабель, визначає щасливе спільне життя під назвою «сімейні відносини». У чому ж суть відносин між чоловіком і жінкою?

Їм обом треба навчитися жертвувати собою заради спокою і щастя один одного

Їй потрібно обов’язково засвоїти, що Він в сім’ї головний! «Штурвал сімейного корабля» завжди повинен бути в руках чоловіка — так визначене Богом, і цього не змінити. Як тільки чоловік слабшає, і до «штурвалу» підходить Вона, відразу порушується рівновага і «сімейний корабель» неминуче піде до дна! Тільки в руках у Нього благополуччя і процвітання сім’ї. Тільки Йому дається понад знання про всіх потаємних тропках їх спільного життя. І якщо Вона зможе Йому довіряти — ось тоді вони стануть половинками одного цілого!

Здається, що все це дуже просто: Йому взяти на себе таку велику відповідальність, а Їй змиритися з його першістю. Але саме на цьому простому етапі багато сімей спотикаються і падають. Хочеться кричати від відчаю! «Жінки, милі! Не взваливайте, будь ласка, на себе цю важку ношу! Це не для нас з вами!» Ми створені для того, щоб наповнити його життя любов’ю, турботою, дітьми. Створити тепло, затишок, допомогти йому порадою і пропозицією. Підтримати в скрутну хвилину. Нехай всі глобальні рішення приймає він сам, а вона може їх тільки підкоригувати.

Мудрі чоловіки розуміють і знають, що у жінок краще розвинена інтуїція, тому завжди цікавляться і прислухаються до жіночого думку. Йому треба не тільки слухати, але й любити! Любити всім серцем, всією душею! Знати і пам’ятати, що вона у нього одна така! І така «Вона» для нього одна! Більше немає нікого, тільки Вона! Саме такі відносини і називаються «міцна, дружна, щаслива родина». Йому властиво завжди прагнення до успіху, до досягнення нових вершин. Їй необхідно підтримувати в ньому це прагнення, хвалити його за досягнення, помічати його заслуги і дякувати йому за старання. У відповідь він буде робити все більше і більше для неї, для зміцнення їх сімейних відносин.

Чоловік, підтримуваний своєю жінкою — успішний, впевнений і досягає великих висот

Заради улюбленої сім’ї, дружини і дітей, чоловік зверне гори! Нехай в нашому світі буде все більше і більше саме таких сімей. В таких сім’ях виростають успішні діти, які знають своє призначення в житті, і вміють будувати відносини між чоловіком і жінкою. У таких сім’ях дітям вистачає і кохання, і турботи, і розуміння. Навіть підлітковий період у дітей в таких сім’ях проходить менш болісно. Ніколи не пізно піти назустріч один одному і вибудувати такі правильні відносини. Повірити в нього, дати йому можливість проявити себе.

Нас, дівчат, з дитинства вчили бути впевненими в собі, самостійними. Це в корені неправильно! Ми створені Творцем для підтримки чоловіка, для допомоги йому в цьому житті. Адже кожна жінка, створюючи сім’ю, мріє про повну, щасливого життя з сильним, впевненим чоловіком. Порушуючи створений Богом порядок ми самі собі псуємо життя — отримуємо замість бажаного «диванну подушку».

Змініть своє ставлення до нього! І нагорода не змусить себе довго чекати: слідом за змінами прийде і повага, і процвітання, і радість.