Відпочинок в Греції в 2018 році.

Відпочинок в Греції в 2018 році.

Щороку Греція намагається не поступатися своїми позиціями в рейтингу популярних місць для відпочинку. Держава має давню історію, яка прекрасна відома ще з малих років своїми легендами. Разом з чудовими архітектурними пам’ятками та багатою історією, туристи з усього світу намагаються з’їздити в Грецію для відпочинку, де м’який клімат і море з смарагдовим відтінком. За останні роки тут розвивали туристичну інфраструктуру, де кожен відчує на собі високу якість сервісу, який не поступається ні Туреччині, ні Єгипту.

Особливості відпочинку в Греції.

Мальовничі пейзажі країни особливо запам’ятовуються вітчизняним гостям. Приємне тепле море, упорядковані і чисті пляжі. Тут панує непередавана обстановка взаємодопомоги і дружелюбності. Всі турботи і проблеми йдуть на останній план, тому що тут все навіває на спокійний і сприятливий відпочинок.

Особливістю відпочинку в Греції вважається те, що просто полежати ліниво позагоряти на пляжі не захочеться. Історичні місця і пам’ятки так і ваблять туристів своїми цікавими подіями, де можна полазити по стародавніх руїн і залишити спогади на численних фотографіях на їхньому тлі.

А місцева кухня просто незрівнянна, хоча вони і дуже прості в приготуванні, але у них вишуканий смак, а їх легкість не дасть привід впасти на диван для травленні їжі. Греки гармонійно поєднують овочі з м’ясом, фруктами і приправами, яке зробить блюдо особливо дивовижним. Безумовно, вегетаріанці теж зможуть насолодитися смаками страв, навіть якщо воно буде без м’ясних виробів.

Що обов’язково потрібно подивитися в Греції.

Як зазначалося раніше, Греція славиться численними пам’ятками, на які потрібно багато часу, щоб усіх їх обійти. Найпопулярніші місця, які варто подивитися:

Акрополь – головна визначна пам’ятка і візитна картка грецької столиці, де тимчасово з’являється відчуття присутності античних часів. Це скелястий пагорб висотою в 155 метрів, де на вершині розташовуються такі древні споруди, як: Святилище Артеміди Бравронии, храм богині Ніки, Аптерос і інші.

Монастирі Метеори – це комплекс монастирів, які розташовуються на вершинах скель Фессалії. Вони ніби ширяють у повітрі, а велич цього місця не передається словами.

Ціни.

Звичайно, кожен зможе вибрати собі тур по своєму гаманцю, де є і дорогий варіант, так і бюджетний. Стандартні фактори, що впливають на вартість відпочинку в Греції: переліт, місце проживання (готелі різних класів), харчування, екскурсійні програми, якщо вони включені. Якщо планувати відпустку удвох, то є варіант знайти тур за ціною від 28 тисяч рублів (на тиждень). Що стосується сувенірів, то традиційно діє правило: Чим популярніший курорт – тим вище ціни.

Відпочинок в Греції в 2018 році – залишить лише позитивні враження від поїздки. Країна дивовижна своєю красивою природою, м’яким кліматом і численними пам’ятками. Країна немов створена для відпочинку, щоб провести прекрасний відпустку, де не залежить від часу, активного або спокійного відпочинку.