Відпочинок в Чорногорії в 2018 році.

Відпочинок в Чорногорії в 2018 році.

Кожен хоче відпочити з комфортом і з задоволенням, щоб забути про важких робочих буднів. Чорногорія – дивовижна і прекрасна країна, в якій можна провести незабутній час. Тут настільки розвинена туристична інфраструктура, що кожен вітчизняний мандрівник зможе дозволити поїздку в цю красиву країну. А м’який клімат сприятливо позначиться на відпочинку. Крім усього, тут чисте море, пам’ятки ( На які обов’язково потрібно сходити ), розважальні та цікаві місця, і, найголовніше, дивовижна і прекрасна природа.

Якщо не виходить відправитися в Чорногорію влітку, то взимку тут теж є чим зайнятися. Насамперед можна випробувати гірськолижні траси на курортах, які підійдуть як для любителя, так і для професіонала. Сервіс обслуговування просто на вищому рівні, а місцеві жителі доброзичливі та чуйні.

Якщо полетіти в Чорногорію влітку.


У країні присутні безліч курортів, де кожен відрізняється по своєму. Варто посидіти і ретельно зважити всі переваги. Є і позитивні сторони від численних курортів, тому що кожен зможе вибрати на свій смак і фінансового становища.
Найбільш популярні туристичні напрямки для туристів у Чорногорії:

Бечічі – прекрасне місце для відпустки всією родиною. Чисті пляжі, оновлена інфраструктура. Для дітей створені численні ігрові майданчики. Затишні кафе і закусочні, де смачно і ситно почастують національними стравами. Цікавляться екскурсіями, то вибір буде безліч варіантів, наприклад, каньйон річки Тара.

Будва – популярний місто з туристичного потоку з різних країн. Для веселих кампаній існують казино, нічні дискотеки. А також дорогі готелі, ресторани. Крім цього, історія Будви розтягується на 2,5 тисяч років, тому розвинені культурно—історичні пам’ятки. Цей курорт підійде для туристів, які хочуть провести відпочинок активно і весело.


Ігало – курорт приймає туристів не тільки для відпочинку під теплим сонечком і насолодитися купанням в морі, але і дає можливість підлікуватися. Оздоровчі процедури допоможуть від самих різних захворювань, наприклад, ревматизм або хвороба шкіри. А туристи активного відпочинку зможуть розважити себе заняттями на водних видах спорту.

У Чорногорії взимку.


Чудові засніжені гори, великий вибір трас, щоб спуститися на сноуборді і лижах. Сервіс залишить тільки позитивні емоції, а ціни досить помірні, якщо порівнювати за європейськими мірками. Якщо хочеться отримати незабутні враження, то можна відправитися в:

Жабляк — місто, яке має свою героїчну історію, цікаві музеї та архітектурні пам’ятки. Вважається самим високогірним селищем на європейському континенті. Місто знаходиться в самому центрі величезної гори Дурмітор – і в центрі однойменного Національного парку. Поїздка на цей курорт вийде дійсно незабутньою, а краса місцевої природи сподобаються кожному.

Колашин розташований на висоті 954 метра і оточений гірськими масивами Комови, Синявіна і Беласица, куди щороку приїжджають туристи з усіх куточків Європи. Цей курорт призначений саме для любителів зимових видів спорту, тому що тут створені всі необхідні умови на трасах, які ухоженны і відповідають міжнародним нормам безпеки. Загальна довжина спусків 15 км. А в інший час можна просто спостерігати за прекрасним гірським пейзажем, поїздити по цікавих екскурсіях, сходити у затишні ресторани і кав’ярні.

Якщо вибирати Чорногорію місцем для свого відпочинку, то з рішенням не помилишся. Країна дивує своєю красивою природою, добродушними людьми, стародавньою історією та різноманітними варіантами для веселого та комфортного проведення часу.