Відпочинок в Болгарії в 2018 році.

Відпочинок в Болгарії в 2018 році.

При плануванні відпочинку за кордоном, то відразу хочеться, щоб був високий рівень сервісу і недорогі ціни. Болгарія поєднує всі ці критерії на своїх курортах, які порадують обслуговуванням і невисокими цінами на відпочинок. Вважається, що саме в Болгарії найдешевші курорти, при цьому не поступаючись тій же Італії.

Величні гори, морське узбережжя – тут все створено для туристів, які віддають перевагу активний відпочинок або порелаксувати під звуки хвиль моря. Вітчизняні мандрівники воліють саме цю країну, для повного занурення в відпочинок і забути про робочі будні. Відпочинок в Болгарії в 2018 році дасть можливість відійти від усіх проблем і турбот, і привезти незабутні враження від поїздки.

У який час краще всього відправлятися на відпочинок.

Клімат хоч тут і м’який, але бажано вирушати на відпочинок з кінця липня до початку жовтня. Але не варто забувати, що на початку червня море все ще прохолодне, а в кінці вересня і зовсім не залізеш у воду.

Так що, якщо все-таки вибратися у відпустку вдається тільки на початку або в кінці сезону, то рекомендується вибрати південні курорти, де море досить довго буває теплим.

Для комфортного відпочинку в Болгарії краще всього вибрати липень і серпень для поїздки, щоб вибір курортів був ширший, оскільки море скрізь буде теплим, і настрій буде заряджатися позитивними емоціями.

Курорти Болгарії.

Перевага країни в тому, що кожен по своєму смаку зможе підібрати для себе курорт. Тут створено відпочинок як для молоді, так і для сімейної пари з дітьми, поєднуючи з оздоровчими процедурами. Болгарія різноманітна в плані напрямків для відпочинку, найпопулярнішими курортами з яких вважаються:

Сонячний берег – вважається одним з найпопулярніших курортів серед молоді. Смарагдовий відтінок моря і багатокілометрові пляжі з білосніжним піском. Численні готелі та готові приймати у себе тисячі туристів щорічно, де кожен вибирає цінову категорію під свій гаманець. Розважальні заклади, нічні клуби, бари, ресторани. Крім цього, тут є спа-салони, кінотеатри, де можна провести приємних відпочинок.
Золоті піски – популярне місце для відпочинку влітку. Пляжна зона простягається на 3,5 кілометрів, з доглянутими пляжами де можна зайнятися водними видами спорту, найчистішим морем і численними готелями. Тут з особливою відповідальністю приділяється увага до охорони рідкісних тварин і рослин. Крім цього, для літніх людей тут існують різні санаторії і пансіонати, у яких буде приємно відпочити і підлікуватися.

Ціни.

Болгарія здивує своїми цінами на відпочинок, на відміну від інших країн Європи. Тут помітно знижена вартість на продукти харчування, проживання, розважальні заклади, медикаменти.

Болгарський відпочинок в 2018 році – це перш за все Чорне море з ласкавими хвилями, чистими пляжами, різноманітними і численними готелями з різними ціновими категоріями, дивовижними краєвидами природи.