Відпочинок на Гоа в 2018 році.

Відпочинок на Гоа в 2018 році.

Гоа – це екзотичний відпочинок, який замінить морозну і сніжну погоду в Росії. Невеликий штат в Індії подарує для своїх туристів легку безтурботність, веселе проведення часу і душевний відпочинок від повсякденних днів.

Зустріти Новий рік 2018 на цьому курорті – це справжній рай для тих, хто не виїжджає далі свого міста, а вже тим більше не покидає країну. Ласкаве сонце, тепле море і один позитив. Запальні вечірки на узбережжі з різними коктейлями, маскарадні фестивалі, шоу феєрверків і багато іншого, чекає саме на відпочинку в Гоа.

Якщо святкувати Новий рік в одному з готелів, то можна не турбуватися, що відзначення свята пройде нудним. Персонал кожного готелю готують цікаві новорічні програми, накривають шикарний стіл з екзотичною їжею, вечірки з виступами співаків, розважальні конкурси, фейерверковое-шоу. Настрій буде відмінним, і є можливість знайти нових друзів та відзначити Новий рік в дружній обстановці.

Ціни.

Ціни скрізь різні, в залежності від обраного місця відпочинку. Гоа люблять ділити на південну і північну частини. Перший дає можливість відпочити на “товстий гаманець” і з високим рівнем обслуговування. Тут розташовуються найпопулярніші готелі, ресторани і пляжі, з чим і пов’язані високі ціни. Зазвичай, за відпочинок на тиждень тут можна викласти близько 50 тисяч рублів з однієї людини, але якщо завчасно придбати гарячу путівку, то суму можна зменшити на тисяч шість-сім.
Північна частина добре підійде для звичайних студентів або для бюджетних туристів, де доступні ціни, але більш низьким рівнем сервісу. Буквально за 10-15 доларів можна зняти бунгало або номер у недорогому готелі. Витрачатися на продукти і сувеніри тут теж не доведеться, так як ціни на них теж невисокі.

Новий рік 2018 на Гоа.

Гоа підійде для ідеального місця, щоб перенестися з холодної зими у спекотне літо. Температура тримається на рівні +32 С, а вночі приблизно +21…24 С. Дощів тут можна рідко побачити у грудні. У новорічні свята тут настає пік курортного сезону. Можна взяти участь у січневих фестивалях, наприклад, 6 січня відзначається.

Туристи, які хочуть спокійно і тихо відпочити – не варто летіти на Дат у святкові дні. У цей період починаються багатолюдні вечірки, дорожчає житло і утворюються дорожні пробки. Для тих, хто любить активне проведення часу, буде цікаво відзначити Новий рік біля моря, де починається саме веселощі з танцюючими індіанцями під живу музику.