Відпочинок 2018 в Хорватії.

Відпочинок  2018 в Хорватії.


Відзначити новорічне свято 2018 в Хорватії – це шанс отримати позитивні емоції та провести відпочинок в оточенні гарної погоди і відсутність сльоти й холодних вітрів, де м’який клімат, який не опускається нижче нуля, не дасть замерзнути. Морози можна лише спостерігати на деяких гірськолижних курортах, але вони не так суворі порівняно з Росією. А також не забути відвідати термальні джерела, які славляться своїми цілющими властивостями. Неймовірні краси природи: велике скупчення снігу, незамерзаюча рослинність на гірських масивах. Цікаві екскурсії, прогулянки по магазинах, похід з коханою людиною в ресторан. Незабутні відчуття не зможуть покинути протягом усього року, а приємні спогади в майбутньому дадуть привід похвалитися перед друзями або знайомими.

а

Урочисті традиції.

Адміністрація кожного міста починають готувтися вже в середині грудня до приїзду туристів, готують цікаві святкові програми, фейрверковое-шоу, украшивание будинків і вулиць кольоровими гірляндами і вінками. Необхідно пам’ятати, що народ Хорватії дуже відповідально підходить до процесу підготовки до Нового року та шанують прийняті традиції. Тому по приїзду можна відчути як у повітрі витає святкова атмосфера, хвойний запах, традиційні страви, приготовані в будинках місцевого населення. Складається казкове і різдвяний настрій.

Скрізь панує дитяча і казкова атмосфера, завдяки цьому дорослим надається шанс зануритися в минуле. Яскраві салюти, катання на санках і ковзанах, – все це дозволяє тимчасово забути повсякденні робочі будні, і побути трохи дитиною.

Кухня.

Хорватська кухня дуже смачна, корисна і всіляко різноманітна, бо включає в себе дві кулінарні традиції – Середземноморської кухні, заснована на морепродуктах, і Європейської кухні, з її нехитрими, але соковитими шніцелями і штруделями. У Росії голубці, а в Хорватії сарма, яка вважається національним блюдом.

Чим можна зайнятися в містах Хорватії?

Хорватія багата традиціями та природними ресурсами. Емоції, отримані від поїздки залишаться незабутніми, але кожне місто має свою історію і цікаві пам’ятки. Важливо завчасно вибрати місто для поїздки, найбільш популярні з них:

Дубровник.
Вважається чи не найкрасивішим містом Хорватського узбережжя. Місто практично повністю складається з історичних цінностей Хорватії, наприклад, Кафедральний Собор Вознесіння Діви Марії, Францисканський та Домініканський монастирі. Так, музей «Княжев двір» зберігає 15 000 експонатів, яка розповідає про історію Республіки Дубровник.


Загреб.
Столиця Хорватії Загреб багата своїми визначними пам’ятками і багатою історією. Туристам буде цікаво просто походити по вулицях, щоб відчути на собі всю історію цієї держави. Крім цього варто подивитися: Галерея Штроссмайера, кафедральний собор, Максимір, музей міста Загреба.

Крім пам’яток, в містах Хорватії народні гуляння, вечірки проходять з великим розмахом. Виступають музичні групи і національні танцювальні колективи. Крім того, на вулицях постійно проходять вуличні ярмарки, де можна придбати цікаві сувеніри ручної роботи за невелику суму. А місцеві виноробні готують дивовижні вина, які можна продегустувати прямо на вулиці і вибрати за смаком.