Відпочинок 2018 у Фінляндії.

Відпочинок 2018 у Фінляндії.

Для тих, хто хоче поринути в казкове і чарівне подорож, — поїздка до Фінляндії буде вірним рішенням. Свято пройде весело та незабутньо, а чарівна атмосфера перенесе в дитинство. І насамперед варто вирішити з часом і місцем проведення свята.

Бажано для очікуваних емоцій вирушати в Фінляндії не на 2-3 дні, а взяти тур на два—три тижні. За цей час кожен дійсно зможе зануритися у новорічну атмосферу й поспостерігати за процесом приготування європейців до Нового року.
Рекомендується заздалегідь запастися продуктами або всіма необхідними речами для святкування, тому що в передноворічні свята більшість вулиць залишаються порожніми на кілька днів, а багато популярні пам’ятки будуть закриті.
Новорічне свято для місцевого населення Фінляндії – такий же сімейне свято, як і для росіян. Напередодні Нового року всі збираються за великим столом у колі близьких людей.

Де можна відсвяткувати Новий рік у Фінляндії?

Кожне місто цієї цікавої країни прекрасний і різноманітний. Тут немає такого, що вибравши Хельсинк, то значить упустити якісь інші розваги в іншому місті, — ні, абсолютно скрізь можна зарядитися однаковими позитивними емоціями та враженнями, які залишаться на всі наступні роки. Кілька популярних варіантів, де можна відзначити новорічні свята:

Гельсінкі.


Кращий варіант для поїздки в це місто – летіти літаком, так як можна заощадити. Вартість проживання у готелях або готелях приблизно від 50 до 280 євро, так що варто заздалегідь забронювати номер, в залежності від бюджету.
А також можна подивитися на визначні пам’ятки Хельсінкі: фортеця Свеаборг, церква в скелі, зимовий сад Гельсінкі, пам’ятник Сибеліусу, парк атракціонів «Ліннанмякі». А для любителів шопінгу, то можна походити по торговим центрам Гельсінкі, які знаходяться на площі Сенаатинтори.

Гірськолижний курорт «Леві»


Дивовижний курорт розташований недалеко від селища Лайн, яка отримала загальний інтерес завдяки своїм цікавим крижаних скульптур. Крім цього, кожен зможе провести ніч в «крижаному готелі», після якого отримуючи незабутні враження і, заплативши всього лише 10 євро за вхід.

Батьківщина Санта—Клауса.
Зазвичай сюди приїжджають сімейні пари з дітьми, адже за легендою в Рованіємі жив Санта. Місце буквально охоплює своєю чарівною атмосферою, а прекрасна природа дасть можливість поринути у світ казки. Вартість проживання вийде приблизно від 130 до 290 євро.

Більшість туристів відвідують Рованіємі виключно з—за села Санта—Клауса, скориставшись екскурсією можна покататися у цій оленячої упряжці, відчуваючи весь святковий настрій і побувавши в казці. Крім цього, можна відвідати Санта—парк або Полярне коло.

Курорт Химосе.
Територія курорту межує з Росією, тому можна спостерігати більшість російських туристів. Організатори курорту підходять з усією відповідальністю до новорічних програмах, тому якісний сервіс і намагається задовольнити інтереси дорослих і дітей. А ярмарок «Химос Центру» напередодні Нового року збирає всіх жителів курорту, де можна приємно і комфортно провести час.