Відкриття сезону 2018 в Шерегеше.

Відкриття сезону 2018 в Шерегеше.

Прекрасні й загадкові природні краси в Сибіру щороку приваблюють тисячі туристів з різних країн. Приємно побродити по хвойному лісі, спостерігаючи засніжені гірські схили. А морозне повітря позитивно вплине на здоров’я, загартовуючи організм. Але багато чекають відкриття місцевого курорту Шерегеш, який зазвичай стартує в листопаді—грудні.

Оновлений курорт.

Вже в 2016-2017 планують часткове перевтілення селища Шерегеш, який мають намір повністю оновити до 2018 року. Нова інфраструктура дозволить відпочиваючим отримати найбільш приємний відпочинок. Серед нових будівель, планують побудувати автовокзал, парки, а також будівлі різних величин для зон відпочинку.
У 2018 році під час зимового сезону буде функціонувати особлива схема катання для власників місцевих трас і підйомників. Установка попереджувальних знаків, які будуть видні під час спуску з траси. Колишні проблеми з перетинають буксирувальними доріжками будуть усунені, з допомогою нового дворівневого переходу. Завдяки новим встановленим сіток на підйомниках, забезпечується гарантія безпеки для людей.

Паркувальники, які починають функціонувати під час відкриття гірськолижного сезону, безпроблемно регулюють транспортний потік і забезпечують без всяких перешкод вільний проїзд для автомобілів. Планують через кілька років оновити підйомники, до яких на зміну прийдуть крісельні, для комфортного пересування. З відкриттям сезону будуть працювати два підйомники, які вміщують до п’яти тисяч осіб на годину. Чотири готелю на 280 номерів. Парковки, які будуть вміщати більше трьох тисяч машин. Ну і для любителів лазень, будуть працювати кілька банних закладів.

Чим можна зайнятися на курорті Шерегеш.

Курорт пропонує різноманітність гірськолижних трас, які відрізняються довжиною і складністю спуску. Загальна протяжність трас – 23 кілометри, а кількість налічується у 15 штук. Немає обмежень для новачків або професіоналів у виборі ідеального спуску, тому що для кожного рівня є своя траса.

У більшості випадків всі новачки воліють популярну трасу біля гори Зелена. Взагалі, всі траси діляться на чотири рівні складності: Простий ( для новачків ). Середній. Складний ( вже для досвідчених ). Дуже складний ( для завзятих лижників ).

На початку багато хто воліють коротку трасу, яка по відстані менше 750 метрів. А якщо все ж хочеться побільше, то можна підкорити саму довгу трасу, яка простягається більше 3000 метрів. Для новачків ж на курорті працюють досвідчені інструктори, який навчать всьому необхідному.

Для повного занурення в атмосферу екстриму, потрібно заздалегідь підготуватися до поїздки, тобто не забути всі необхідні речі, які можна орендувати на пунктах прокату обладнання, де нададуть повний комплект речей під будь-який розмір фігури. А також при бажанні, можна взяти на прокат снігокат.

Поблизу трас завжди будуть присутні невеликі кафешки, які ситно і смачно нагодують, наприклад: Панорама, Терем, Вершина, Манти—Понти. На вибір надається велика кількість страв, які не залишать голодними нікого. Одержуваний комфорт від їжі, буде доданий красивим видом снігових гір за вікном. Росіяни з середнім достатком будуть повністю задоволені ціною за харчування. Крім кафе, працюють маса ресторанів з різними кухнями, а також розважальні заклади, для веселого вечірнього проведення часу.