Весільні звичаї і традиції: 13 шокуючих фактів

Весілля − найочікуваніша подія в житті кожної дівчини. Готуються до нього довго і ретельно обмірковуючи всі деталі і нюанси, намагаючись врахувати не тільки модні тенденції, але і поради-прикмети мам і бабусь.svnq4gx6rcezrn8nmlekbyjdmwekqm5y І хоча на дворі вже давно панує 21 століття, весільні традиції та звичаї деяких країн просто шокують.

Так, у шведів є традиція, щоб букет нареченої мав як можна більш огидний запах. Так вона відлякує від своєї щойно створеної сім’ї злих тролів.

В Швейцарії досі є звичай напередодні весілля облити наречену сумішшю з протухлих залишків їжі, кетчупу, майонезу, пива, кефіру, яєць та іншої гидоти. Після цього вона в компанії з друзів нареченого прогулюється по місту. Робиться це для того, щоб інші чоловіки більше на таку нечупару не спокусилися.

У Голландії згідно обряду потрібно класти пробку з-під весільного шампанського в ліжко до молодятам. Тоді їх чекає довга і сексуально насичене життя.

В одному з племен острова Борнео збереглася традиція відчувати молодят на витривалість. От тільки не зовсім звичайним способом. Їм потрібно кілька днів після торжества не ходити…по нужді! Щоб все було по-чесному, за молодими подружжям цілодобово наглядають, адже якщо вони не впораються з випробуванням, чекають їх сварки і скандали, а то і зовсім страшна біда.

У Нігерії випробування перед весіллям проходить наречений. Нічого складного від нього не потрібно, просто пройти через натовп родичів з боку нареченої. Щоправда, вони при цьому з усієї сили б’ють його палицями, зате потім радо приймають у свій клан, якщо він виніс це – значить готовий для спільного життя з їх красунею.

У Кенії для благополуччя і достатку молодих батько нареченої проводить дуже простий ритуал: він… плює дочки на голову і груди.

У Мавританії завидними нареченими вважаються повні дівчата. Тому ще з дитинства мами починають відгодовувати своїх дочок. Фінальний же акорд у них перед весіллям: дівчина кілька місяців проводить в окремій хатині, рухаючись по мінімуму, і весь свій вільний час зайнята поїданням висококалорійних страв.

У Південній Кореї нареченого теж випробовують на міцність биттям, що він повинен терпіти, поки їм з молодою дружиною не дозволять залишити весільну церемонію. Робиться це так: друзі молодого пов’язують йому ноги і б’ють по ступнях сушеної рибою-обаполом. Згідно з повір’ями, так передається сила для першої шлюбної ночі.

У Монголії весільне торжество завершується спільним розрізанням не торта, а… курча! Причому молодим потрібно не просто зарізати ні в чому не повинну пташку, а ще й дістати її печінку. Якщо печінка виглядає погано, то доводиться випатрати не одного курчати.

У Китаї перед весіллям наречену чекає «рыдальный» місяць. Вона повинна щовечора після заходу сонця слізно оплакувати саму себе. Спочатку наречена плаче в самоті, потім до неї приєднується вся жіноча рідня, а перед самим торжеством і подружки. Вважається, що дівчина заздалегідь выплакивает всі сльози, і далі її чекає тільки радісне і щасливе життя разом з коханою.

В Японії майбутні молодята запрошують до себе подружню пару, у якої є син. За традицією, ця пара повинна переночувати в ліжку молодих, щоб у них народився спадкоємець.

В одному із штатів Індії прийнято одружуватися… деревах! Вся справа в тому, що за місцевими законами, заборонено одружуватися втретє, а ось в четвертий і наступні – будь ласка. Тому хитрі велелюбні індуси знайшли для себе лазівку.

На Бермудах весільний торт прикрашають справжнім деревом, яке наречені повинні посадити перед будинком, пестити і плекати, адже від цього буде залежати добробут їхньої сім’ї.

Так що, милі дами, збираючись заміж за іноземця, уточніть заздалегідь всі весільні традиції та звичаї в його країні!