Весілля по-американськи / Весільні традиції

Весілля по-американськи

Незважаючи на те, що Америка асоціюється у багатьох зі словом «свобода» і «демократія», весілля по-американськи проводиться з урахуванням усіх стародавніх традицій і правил.

Підготовка до весілля по-американськи

В Америці підготовка до весільного торжества починається з обряду заручин. Прийнято, що наречений повинен як можна несподіванішою піднести своїй обраниці обручку. Серед молодих людей існує традиція ховати головний весільний символ в келих з шампанським або святковий пиріг. В Америці всі люблять відзначати з шиком, тому найчастіше молоді люди наречених запрошують в ресторан і під час вечері роблять пропозицію. Багато американські заклади навіть включають в ряд своїх послуг допомогу молодим людям з організацією вручення подарунка. Наприклад, дівчина замовляє з меню вподобане блюдо, в якому офіціант, за попередньою домовленістю сховає кільце, коли наречена знайде довгоочікуваний подарунок, музиканти заграють вальс Мендельсона. З цього моменту молоді люди вважаються офіційними нареченим і нареченою.

Через кілька днів після заручин майбутнє подружжя відправляються на звану вечерю до своїх батьків. Якщо батьки молодих людей між собою ще не знайомі, знайомство відбувається саме в цей вечір. Оскільки весілля по-американськи не може відбутися без згоди батьків нареченої, молодий чоловік просить благословення. З цього моменту починається підготовка до торжества.

Як проходить весілля по-американськи

В Америці весілля складається з двох етапів – цивільної та церковної. Громадянська частина – це офіційний висновок відносин, яке найчастіше, навіть не відзначається. Але ось церковна весілля повинна проводитися за всіма правилами.

Незалежно від того, одружуються молодята на виїзної церемонії або в костелі, весілля проходить з присутністю священика. Наречений і наречена приїжджають на церемонію порізно. Наречена повинна йти до вівтаря по пелюстках троянд, які перед її ногами розсипає маленька дівчинка. По одну сторону від нареченої йде хлопчик, в руках якого знаходиться подушечка з кільцями. До вівтаря дівчину супроводжує батько або старший родич.

Після того, як молоді дадуть свою згоду на шлюб, священик оголошує їх чоловіком і дружиною. У цей момент гості обсипають їх пшоном і рисом.