Важливо

Великий піст в 2017 году – которого числа початок и Закінчення

Великий піст 2017, Чотірідесятніця – це один з найголовнішіх и тріваліх постів у хрістіянстві. ВІН зустрічається в православної, католицької, в давньосхідніх церквах и протестантський конфесіях.

Великодній піст (так як триває до Великодня) знаменує покаяння людини за гріхі, Прагнення до набуття духовності через деякі обмеження в повсякдення жітті и відмову від окрема відів їжі.

Великий піст БУВ встановлений церквою в пам’ять про поневіряння порожніли Ісуса Христа, Який в течение 40 днів, що не Дивлячись на спокуси диявола, відмовляв Собі в їжі, їжі и різніх утіхах. Закінчується Великий піст Великоднем. церковні свічки

Коли почінається піст?

У самій назві поста – «Чотірідесятніця» – Заклад інформація про Кількість днів, протягом которого ВІН триває. Таким чином, длительность поста ставити около 40 днів, фактична Кількість днів Залежить від конкретної релігійної конфесії.

Цікаво: цею кількісній символ «сорок» зустрічається в назві Великого посту по латіні – quadragesima, в Італійській мові quaresima (quaranta – сорок), по-грецька τεσσαρακοστή (сороковий), а такоже у французькому, іспанському, хорватська та других європейськіх мовах.

визначили, что початок посту не может буті Ранее 15 лютого, а Закінчення НЕ пізніше 7 травня.

Отже, з которого числа почінається Великий піст в 2017 году у православних християн?

Дата поста щорічно розраховується церквою за Певної схемою, пост перед Великоднем 2017 року розпочнеться 27 лютого и тріватіме Шість седміці, Які іменуються за порядковим номером, плюс ще страсно седмиця. Таким чином, длительность православного поста ставити 48 днів, Датою его Закінчення стані 15 квітня, а неділю 16 квітня – буде днем ​​свята Пасхи.

За Чотири тіжні до качана посту віруючі готуються до ключовими его змістом – покаяння. КОЖЕН тиждень іменується по своєму, и таїть особливо сакральне значення и відрізняється Дотримання питань комерційної торгівлі традіцій и норм поведінкі.

Перша седмиця назівається «про Закхея» и означає «звільнення від того, что володіє нами», тобто в цею тиждень християнин повинен спробуваті подумкі або вголос побажаті Собі налаштуватіся на духовне очищення и аскетизм.

Друга седмиця назівається «про Мітар и фарисея» и знаменує собою відмову від ліцемірства. Прагнення покаятися гріхах винне йти від серця, буті щирим. На цьом тіжні дозволено вжіваті скоромну їжу, в тому чіслі по середах и п’ятницях.

Третя седмиця «про блудного сина» знаменує собою две Важливі Чесноти віруючого: покаяння и прощення. Блудний син через страждань прийшов до батька з покаянням, а тієї, у свою Черга, такоже страждаючі, пробач его.

Четверта седмиця «про Страшний Суд». Цей период означає важлівість доброчесності життя християнина Незалежності від майбутніх благ, тобто творити добрі справи по велінню душі, а не за майбутнє порятунок. На цьом тіжні можливе вживання м’яса та других м’ясних продуктов.

П’ята седмиця – «мясопуст» або Масляна. В цей тиждень християни розговляються перед найсуворішім постом, дозволяється Їсти рибу, яйця и молочне, но Забороняється вживання м’яса ( «м’ясо відпускаю»). При цьом в середу и п’ятницю можна вжіваті прійматі їжу один раз в день – за вечерею. Закінчується підготовчій период перед постом «Прощення неділею», коли КОЖЕН повинен покаятися в гріхах и попросіті прощення у около и всех, кого Свідомо чи несвідомо образив.

Таким чином, ЦІ кілька тіжнів часткового самообмеження забезпечують поступовій Перехід віруючіх до аскетичного способу життя во время тріваліх сорока днів. пісні страви в Великодній піст

7 правил Великого посту

Одним з назв Великого посту є Строгий, так як цею период накладає певні обмеження НЕ только по відношенню до їжі, но и в способі життя.

Багата хто Звіков думати, что Великий піст Полягає в обмеженні в їжі. Варто лишь Дотримуватись пісного харчування и відмовляті Собі в шкідлівої, звічної їжі. Однако це зовсім не так. Пісну їжу можна назваті харчування, при якому можливе схуднення, но мета посту в очіщенні душевного стан людини.

Що нельзя и непріпустімо для людини, Який пост?

  • почату пост, неодмінно, Варто з причастя и сповіді. Коли ви це Зроби, то зрозумієте, что означає и Несе в Собі душевний «полегшення».
  • Чи не нужно ліхословіті. Дуже часто люди не могут Передат, Висловіть думки, переживання и почуття без ліхослів’я. Зважено на пост, людина винна через усіх сил намагатіся НЕ ліхословіті, як бі складно Йому НЕ Було.
  • Думки повінні буті чесні. Чи не нужно таїті образи, тримати злість, не мститися, що не думати про погане. Такоже нужно позбутіся від заздрості, лихого, не брехати. Погані помисла и думки нужно відпустіті, боротися з ними, Аджея смороду могут зламаті вас, и зіпсує життя.
  • допомагать людям. Если вас попросять про допомогу, то зробіть все можливе, постарайтеся людіні помочь, а не відмовляті. Ві щиро повінні хотіті помочь примусу и вдіяті НЕ примусового все можливе. После такого вчінку, вам стане тепло и приємно від того, что ві змоглі помочь и стали в нагоді в ситуации, что склалось.
  • Постарайтеся відмовітіся від свят. Чи не Варто влаштовуваті Великі, галасліві веселощів и вечірки. Безсумнівно краще віддаті Преимущества перегляду спокійніх, Улюблених фільмів або почитати улюблений книгу.
  • Забудьте про Шкідливі звички. Це чудовий привід сделать шаг до здорового, повноцінного способу життя и душевного Спок. У Великий піст непріпустімо вживання спиртних напоїв, так само нужно відмовітіся від куріння.

Відкладіть на годину тілесні втіхи. Відмовівшісь від них, ви зароб неповторний бажання, что Згідно принесе вам Незабутнє удовольствие.
Важліво: на протязі всех 48 днів необходимо Дотримуватись повна відмова від їжі тваринного походження, м’яса и его похідніх. В деякі дні є Заборона использование масла рослини походження, а в ОКРЕМІ дні – голодування.

Ві зрозумієте, что Завдяк Великого посту, ваше життя, безсумнівно, Повністю змінілася, и забудете про минуле способі життя. Ві усвідомлюєте, як ви змініліся, Який працю проробілі и як ви виросла над колішнім собою. Если ви будете дотримуватись правил посту, то напевно помітіте, як превратились в оновлення людини!

ОВОЧЕВЕ блюдо

Розклад

Весь пост в 2017 году можна розділіті умовно на 7 тіжнів, найсуворішімі є перша и остання.

1 тиждень: в понеділок Забороняється будь-яка їжа, у вівторок можна вжіваті лишь хліб та воду, в середу и четвер – допускається сіроїдіння, в п’ятницю дозволяється термічна обробка їжі, а у вихідні можна додаваті масло и випити немного вина .

2-6 тіжні: по понеділках, середах и п’ятницях – сіроїдіння, у вівторок и четвер можна варити їжу, по віхіднім додаваті масло и вжіваті вино. Віняткі становляться церковні свята: на Благовіщення, дозволяється варена їжа без Олії, риба, в Лазареву суботу, можна Включити в раціон ікру, а в Останню неділю, Вербна, риба.

страсно тиждень: в понеділок, вівторок и середу дозволяється сира їжа без Олії, в четвер – варена з маслом и вино (в пам’ять про Тайну Вечерю), в п’ятницю та патенти Повністю утріматіся від прійомів їжі, в суботу можна Їсти сиру їжу без масла и немного вина.

У дні сіроїдіння можна вжіваті мед, горіхи, сухофрукти, овочі и фрукти, хліб. В інші дні допускаються крупи, макаронні вироби. Молоко, яйця, м’ясо, курка, риба и морепродукти Заборонені.

Як віходити з Посту

Великий Піст требует жорсткий обмежень їжі. Організм відчуває гостре дефіціт білкової їжі, проти заповнюваті его нужно очень Обережно. У Великдень НЕ рекомендується вжіваті более двох яєць. Білок нужно включать в раціон поступово, Щоб не віклікаті у організму стресовій реакціі.Для чого людство вісь вже Стільки століть піддає себе такому катуванню душі и плоті? Аджея зовсім не просто поміняти звичних способ життя, позбавляючі собі задоволений, світськіх утіх, радості від спілкування з друзями, Смачної їжі и Пітт.

Для сучасної людини период Великого посту має велике значення. Цей годину необхідній для того, щоб відмовляючісь від багатьох чінніків, что стає пріємну сторону життя, переключіті споглядання всередину своєї душі. Проводячі дні в молитвах и смирення, ведучі аскетичний способ життя, людина винна навчітіся аналізуваті свои вчінкі для того, щоб в подалі найти в Собі сили Сказати «ні» можливий Спокуса, Які могут привести его до Вчинення неправильних кроків.

Пройшовші через страждань, пов’язані з Дотримання посту, християни повінні навчітіся забуваті и прощатся образи, відмовітіся від агресії, допомагаті стражденним. У цею период Корисна згадаті про ті, что кроме розважальних закладів існують місця, де Живуть нещасні люди, Яким потрібна підтримка: дитячі будинки, хоспісі, лікарні, Притулка и інтернати. Цей час можна присвятитися благодійництво та жертовності, наповніті свое життя новим змістом допомоги бліжнім.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *