Великі жінки великих чоловіків

Великі жінки великих чоловіків

Хто ж вони, великі жінки великих чоловіків? Ті, хто своїм особистим прикладом показав: у свою другу половинку потрібно завжди беззастережно вірити і в будь-яких обставин підтримувати у всіх його починаннях. І тоді він теж не засумнівається – йому все по плечу, він зможе подолати всі труднощі на своєму шляху і досягти з часом просто небачених висот у своїй кар’єрі або творчості.

Історії про великих жінок та їх чоловіків

Історія знає чимало прикладів, коли саме мудрість, терпіння і цілеспрямованість дружини стали тими невеликими, але міцними цеглинками, які змогли вимостити дорогу, що привела в підсумку її чоловіка до слави і успіху. Це справді неординарні особистості! І нехай їх імена сяють не настільки яскраво порівняно з іменами їхніх обранців, але все ж і вони увійшли в історію, і, безсумнівно, залишаться в ній ще надовго

1. Гала і Сальвадор Дали. Невідомо, як би склалася подальша творче життя художника-сюрреаліста Сальвадора Далі, і став би в підсумку він так само відомий, як зараз, не влаштуй він в один з вересневих днів 1929 року звану вечірку. Саме в той пам’ятний вечір він побачив жінку, яка підкорила його миттєво і на все життя. Але в ту першу зустріч вона ще не знала, що саме їй судилося стати музою і ідейною натхненницею цього кілька дивного молодого чоловіка, який був до того часу вже досить відомий своєю незвичайною манерою живопису, а також кілька боязким ставленням до жінок. В той вечір вона була просто гостею. І до того ж, заміжньою жінкою, чий чоловік також був серед запрошених. Але зовсім скоро Поль Елюар поповнив ряди кинутих мужів, хоч до останнього подиху вірив і сподівався, що кохана неодмінно повернеться до нього. А вона ж, уроджена Олена Дьяконова, або Гала, як вона сама себе називала, так як їй не подобалося її справжнє ім’я, присвятила своє подальше життя, молодому – на 10 років її молодше, художнику. Вона повністю відгородила його від усіх насущних проблем і турбот. Весь побут, а також продаж картин і додаткове розпалювання пристрастей навколо іноді пропадає інтересу цінителів живопису до його творчості вона взяла на себе. І як можуть оцінити нащадки – досить успішно! Її коханому залишалося лише творити, надихаючись своєю любов’ю, і втілювати свою Галу на багатьох полотен. Саме завдяки цій цілеспрямованої і яскравою жінці Дали увійшов в історію, як один з найвідоміших і неординарних митців.

Дали помер у 1989 році, переживши свою любов на цілих сім років. Але ці роки навряд чи можна було назвати життям – лише існуванням. Після смерті Гала він став ще більш ексцентричний і жодного разу вже не доторкнувся до пензля і полотна.

2. Клементина і Вінстон Черчілль. Навіжена дівчина, яка скасувала до часу їх знайомства вже 3 різних заручин, і невгамовний офіцер військ Її Королівської Величності, якого цікавили лише скачки і веселі вечірки. Що могло бути спільного між цими людьми? Шлюб цієї пари, доконаного в 1908 році, багато пророкували зовсім недовгий і безславне майбутнє. Але завдяки мудрості молодої дружини, яка була на 11 років молодша за свого чоловіка, їх прогнози не збулися – Уїнстон і Клементина Черчілль прожили душа в душу майже цілих 60 років! І з кожним прожитим роком їх союз ставав дедалі міцнішим.

Практично всі великі жінки великих чоловіків були дуже неординарними і цілеспрямованими особистостями. І це з надлишком довела протягом всієї своєї сімейного життя Клементина або Клеммі, як її любовно називав чоловік. Так, їй було часом нелегко з таким нерідко безкомпромісним і впертою людиною, як сер Вінстон. Але вона була дуже мудрою жінкою і ніколи не намагалася виправити його непростий характер, переробити під себе. Вона завжди брала його таким, як він є. Черчілль мав своєрідну звичку безупинно розмовляти, не слухаючи своїх співрозмовників. Винятком не була і улюблена дружина. І вона знайшла дуже своєрідне вирішення цієї проблеми – вона почала розмовляти зі своїм чоловіком в листах. За все їхнє довге сімейне життя було написано близько 1700 листів і листівок, які потім були видані їх молодшою дочкою у вигляді окремої книги.

Після смерті сера Вінстона Черчілля в 1965 році його вірна соратниця прожила ще цілих 12 років. Вона стала членом палати лордів і довічним пером. Померла вона в поважному віці 92 років, запам’ятався нащадкам, як одна з найбільш відомих державних жінок свого часу.

Як допомогти чоловікові стати великим

Як часто сучасні дівчата чекають свого принца на білому коні, намалювавши в своїй уяві його ідеальний портрет. Він неодмінно повинен бути сильним, успішним, багатим. Але чи багато хто з майбутніх принцес замислювалися, що принців на всіх може не вистачити, а свого великого чоловіка треба виховувати самостійно, доклавши до цього хоча б дещицю власних зусиль. Адже це тільки з вигляду наші чоловіки сильні і впевнені в собі, а насправді вони так потребують жіночому участі, підтримки та похвали.

Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік досяг якихось висот – допоможіть йому в цьому, станьте для нього найближчим другом і соратником. Підтримайте його в разі необхідності мудрою порадою і будьте завжди готові простягнути йому руку допомоги. Але ні в якому разі не пиляйте, не докоряйте і не вимагайте від нього неможливого. Це може дати зворотний ефект, і замість зльоту ваш чоловік ще більше замкнеться в собі і віддалитися від вас. Будьте мудрою і терплячою, адже не дарма кажуть, що за спиною великого чоловіки нерідко коштує не менш велика жінка!