Важливо

Вчимося робити малюнки на нігтях голкою

Малюнки на нігтях голкою зовсім не складно зробити в домашніх умовах. Це одна а з найпростіших технологій нейл-арту, з допомогою якої можна содать неповторний дизайн нігтів.

Щоб навчитися робити візерунки голкою, вам необхідно придбати кілька різнокольорових лаків, блискітки, гелієві ручки і голочки різного діаметру і довжини. Тепер включаємо фантазію і беремося за справу.

1. Перший етап – це нанести на ніготь лак-основу для майбутнього малюнка, бажано в два шари. Це може бути прозорий, матовий, або яскравий блискучий лак – все залежить від вашого смаку і обраного візерунка.

2.Тепер, не чекаючи висихання фонового лаку, беремо голочку і наносимо на ніготь крапельки лаку іншого кольору. Довжина голки може бути будь-яка, головне, щоб було зручно. А ось діаметр буде залежати від структури малюнка – чим тонше і витонченіше малюнок, тим тонше повинна бути голочка.

Дизайнери розробили безліч схем малюнків на нігтях, але всі вони виконуються з допомогою однієї технології.

Порядок нанесення малюнка на ніготь

Візьміть лак одного або кількох кольорів, умочіть кінчик голки і нанесіть акуратні крапельки на свіжий лак-основу. Порядок нанесення крапель залежить від задуманого узору: можна нанести їх по діагоналі, з боків або по периметру нігтя. Новачкам бажано скористатися готовою схемою малюнків на нігтях. Тепер легенько проводимо голкою від краплі до краплі в потрібному порядку з’єднуємо їх, щоб створити гарний дизайн.

З допомогою даної технології можна намалювати нескладні квіточки, гілочки, пелюстки. Чим більше кольорів лаку ви задіюєте, тим яскравіше і оригінальніше вийде результат.

Наприклад, щоб отримати зірочку, капніть крапочку з кольорового лаку в центр нігтя, потім намалюйте з неї голкою прямі лінії в різні сторони. Якщо лінії злегка закруглити, вийде квіточка.

Отримані малюнки можна обвести контуром з допомогою гелієвих ручок, нігті будуть виглядати більш виразно. Дуже красиво виглядають нігті, прикрашені микроблестками – золотими або срібними. Вони змусять ваш малюнок засяяти. Просто нанесіть трохи блискіток на контури готового малюнка і закріпіть зверху прозорим лаком.

Проста схема малюнка на нігтях голкою

Наведемо приклад однієї з найбільш простих і оригінальних схем нейл-арту з допомогою голки. Для цього вам потрібно приготувати кілька лаків різних кольорів, оптимально – 5 відтінків. Нанесіть на ніготь фоновий лак і відразу ж, не чекаючи поки він підсохне, поставте безліч дрібних крапельок різних кольорів в будь-якому порядку. Тепер з’єднайте голкою всі крапельки по черзі, наприклад, починаючи з самого верхнього, ведіть доріжку по діагоналі, вертикалі нігтя або по колу. Точно таким же чином повторіть візерунок на всіх нігтях. Повинен вийти оригінальний, креативний дизайн. Дайте нігтям підсохнути і закріпіть зверху безбарвним лаком.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *