Вбрання для Новорічної ялинки

Під Новий рік з нами відбуваються дивовижні перетворення. Ми ніби повертаємося в дитинство, і з нетерпінням чекаємо свята. Але краще буде, якщо чарівниками ми станемо самі. А для цього необхідно перетворити наш будинок надзвичайно казкове місце, де головним персонажем стане ошатна гостя з лісу – ялинка або сосна.

Щоб додати їм ще більше краси, почнемо прикрашати.
Можна взяти за основу відомий стиль і відповідно підібрати колір прикрас, підготувати іграшки, кульки, намисто, вироби, гірлянди, мішуру.

Розташування гірлянд та іграшок — це друге, на що необхідно звернути увагу.Спочатку прикріплюються гірлянди одного або кількох кольорів, а потім повторюють напрямок кулі. Існує три варіанти розміщення прикрас: по спіралі, кола, вертикально.

Як же вибрати вбрання для Новорічної ялинки?

«Смачна» ялинка

Колір в декорі дерева створює той настрій, з якими ви хочете поділитися зі своїми рідними і близькими. Варіантів дуже багато. Перший пропонує східний гороскоп.

До нас йде рік Вогняної Мавпи. Багато намагаються слідувати умовним правилам, підбирають атрибутику згідно прийдешньому році. У такому випадку колір іграшок і мішури – червоний, золотистий. Зробити таку ялинку «смачною» дуже просто. Прикрасьте її цукерками, печивом, мандаринами, горіхами. Додати яскравих фарб допоможуть блискучі обгортки.

Таку ялинку полюбить не тільки мавпочка. Дуже вона сподобається дітям, і всім гостям. Правда, наряд може швидко зникнути, але це не біда, адже солодощі можна повісити заново.
Краще прикрасити верхівку солодкої іграшкою шоколадного Діда Мороза. Серед гілочок на видному місці добре б посадити плюшеву мавпу.

Ефектний декор в декількох тонах

Строго і святково виглядають ялини, прикрашені іграшками або гірляндами двох або трьох тонів. Чудово виглядає дерево, усипане штучним снігом. Для прикраси підійдуть кулі сріблястого і кремового кольору.

Оригінальною буде ялинка, якщо прикрасити іграшками, бантами і кулями червоного і білого кольору. Прикраса з великих куль червоного і золотистого кольору, таких же бантів і сріблястих гірлянд, розташованих вертикально, підходить для високої ялини в просторій вітальні.

Одним або двома кольорами іграшок можна прикрасити ялинку в стилі фен — шуй. Колір і предмети символізують виконання мрії. Червоні і рожеві кулі, банти, сердечка підійдуть для тих, хто бажає знайти в Новому році другу половинку. Ці предмети прикріплюються до гілок парами. Бажання залучити гроші, благополуччя і достаток будуть уособлювати срібні й золотисті кольори прикрас і, звичайно ж, монети, грошові купюри.

Політ фантазії в стилі Hand made

Унікально і стильно можна нарядити зимову гостю вироби з солоного тіста, макаронних виробів, з фетру, хутра, паперу та природного матеріалу: шишок, жолудів, горіхів, сухих рослин і ягід. Така ялинка і ефектна, і екологічно чиста.

З величезного вибору саморобних іграшок можна підібрати два або три види, виготовити їх разом з дітьми і прикрасити. Витончено виглядає ялинка, на якій красуються сріблясті зірки, місяць, пурхають білі янголи і звисають химерні сніжинки. Забавно виділяються на тлі засніжених гілок гірлянди з попкорну фетрові силуети тварин. Можна розмістити серед казкових іграшок цілу сільце з будиночків. Вони можуть бути пряниковими або картонними (вдале місце для подарунків).

Як бачите, декор ялинки підбирається за різними критеріями, але найкраще – це творчість і вигадка. Праця і натхнення допоможуть перетворити зелену лісову гостю в королеву новорічного свята.