Укладання короткої стрижки

Щоб красиво укласти короткі волосся, потрібно запастися кількома підручними засобами. Наприклад, воском, гелем, мусом, і природно, лаками для волосся з різними ступенями фіксації. Цей набір помічників дозволить вам створити цілу гаму укладок в різних стилях – діловому, спортивному, вечірньому і романтичному. А якщо ви після кожного миття голови користуєтеся кондиціонером для волосся, його варто наносити тільки на коріння, щоб не позбавити зачіску обсягу та не створити надмірно приглаженій стрижки. Нанесення бальзаму в прикореневу зону стане плюсом при створенні укладання в стилі ретро для образу в дусі 40-60 років.

Укладка короткої стрижки за формою обличчя

Важливо пам’ятати, що красива укладка короткої стрижки неможлива без врахування зовнішніх даних дами – повноти і форми обличчя. Потрібно враховувати пропорції тіла і голови, інакше є небезпека зробити голову візуально менше, а тіло, навпаки – занадто великим.

Більшості дівчат підходить укладання, при якій створюється хаотичне напрямок пасм, такий безлад на голові. Однак є одне невелике «але»: для власниць квадратного особи, а також особи з округлостями, зачіска, в якій прядки «дивляться» в різні сторони, може ще більше розширити обличчя.

Укладка короткої стрижки в діловому стилі

Найкраща зачіска для ділової зустрічі – акуратна, гладко зачесана укладання з прямим або косим проділом, а також зі смаком покладеної чубчиком. Для такого способу необхідна гель. Його потрібно нанести на сухі, чисті волосся, причому без використання фена або інших електричних помічників. Прядки потрібно просто текстурувати за своїм смаком з допомогою вже згаданого гелю. Також можна скористатися вбудованим моделюючим воском. Однак такі кошти потрібно використовувати в невеликих дозах. Ну, а якщо виділяти пасма ви не маєте наміру, волосся потрібно просто розчесати в потрібному напрямку.

Укладка короткої стрижки в спортивному стилі

Для спортивної зачіски краще підійде фен і моделюючий віск. Останній потрібно трохи прогріти, взяти кінчиками пальців невелику дещицю, розтерти, після чого торкнутися їм волосся. Таку зачіску покривати лаком не потрібно, віск фіксує прядки з достатньою надійністю.

Якщо у вас кучерики, зробіть «мокру» пляжну укладання. Для цього на сухі волосся наноситься невелика кількість гелю, після чого волосся потрібно пом’яти в руках. А якщо у вас є фен з насадкою-дифузором, після нанесення гелю з допомогою цієї насадки можна створити потрібний пляжний ефект буквально за кілька секунд.

Укладка короткої стрижки в романтичному стилі

Якщо ви хочете зробити романтичну зачіску в дусі елегантною паризької моди, незабутній цибулю можна створити на базі стрижок каре або боб. Це не класична коротка стрижка, а дещо видовжена, так що можна сміливо користуватися стайлером. Трохи мусу наноситься на волосся, після цього просушіть їх за допомогою фена, а після всіх маніпуляцій завийте локони стайлером. ВажливоУкладання короткої стрижки: локони повинні починатися не від коріння, а відступати трохи від них.

Увагу на чубок! Її можна випрямити, наїжачити, а також можна укласти набік. Трішки ніжності або стилю додасть красива шпилька або тонкий обідок, прикрашений кольоровою або завитками або модним останнім часом мереживом.

Вечірня укладка короткої стрижки

Особливої уваги заслуговує вечірня зачіска. Саме така зачіска додає своїй господині шарму і приковує захоплені чоловічі погляди. Зачіска на коротке волосся для виходу в світ може бути з гарним проділом, одна сторона якого буде прикрашена елегантною шпилькою. Або ж можна зробити гладку укладання з ніжними завитками на кінчиках волосся.

Нарешті, повсякденні зачіски повинні бути в першу чергу легкі в укладанні, а також нескладними. Для гарного укладання щодня необхідні фен і мус. На вологі, тільки що вимите волосся, після чого всі просушити, допомагаючи собі біля коренів круглої гребінцем. Ну, а якщо волосся дуже короткі, після нанесення мусу сушити їх потрібно, просто куйовдячи долонями.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.