У пошуках ідеалу

Людина дуже дивна істота: його бажання і потреби безмежні. Не встигнувши отримати одне, він відразу ж починає хотіти іншого. І мова тут не тільки про матеріальні речі. Те ж можна сказати і про стосунки двох статей.

Спочатку ми хочемо, щоб в нашому житті з’явився чоловік. У всіх же є, і в мене має бути. Чим я гірше інших? У відповідь на наш запит Доля починає посилати нам обранців. Але тут виявляється, що нам потрібен не просто партнер, а хтось особливий. Чіткого списку вимог немає, але і на першого зустрічного ми не кидаємося, починаємо перебирати. Цей процес може затягнутися надовго, адже чим старше ми стаємо, тим більше вимог і запитів у нас з’являється.

Далі можливі два сценарії розвитку подій: або все життя так і проходить в пошуках ідеалу, або ми-таки визначаємося і погоджуємося на конкретну людину.
Але далі відбувається цікава річ. Спочатку, в процесі пізнавання один одного ми знаходимося в стані ейфорії, наш обранець здається нам найкращим на світі, кожна хвилина життя проходить в очікуванні зустрічі з ним, і немає більшого щастя, ніж просто бути поруч. Коли ж об’єкт обожнювання завойований, починається спільне проживання. Здавалося б, ось воно щастя! Про це ж були всі мрії та сни. А ось і ні! Супутник життя є, але, виявляється, він далеко не ідеальний! Ось у Аньки чоловік і квіти дарує, і на руках носить, та й руки ці самі у нього не з жопи ростуть, може ними все полагодити, не те, що мій. І все в такому дусі.

Виплеснувши весь список якостей ідеального чоловіка на свого партнера, можна очікувати наступні варіанти: він або піде від вас, або почне намагатися вам догодити.

У першому випадку ваш обранець − негідник, негідник і мерзотник. Ви, така вся чудова і ідеальна, на нього стільки часу і сил витратили, а він, скотина така, не оцінив. І далі все починається заново: пошуки-ейфорія-розчарування.

У другому випадку, знову-таки, ось воно щастя! Ваш чоловік найкращий, він поруч і робить все, що не попросите. Але і цього виявляється замало! Вам стає поруч з таким партнером нудно і нецікаво. І тоді, як правило, йдете ви. Або заводите собі нового ідеального партнера, правда, потай від першого. Але рано чи пізно таємниця розкривається, і фінал буде той же, що і в першому випадку.

Так що ж робити? Як знайти золоту середину? А вихід з ситуації досить простий – цінуйте те, що маєте. Якщо вам здається, що ваш партнер неідеальний, то подумайте про те, скільки навколо вас жінок, які исстрадались від самотності. Вони будуть готові кинутися в бійку, як тільки ваш партнер звільниться. І перш, ніж критикувати смітинку в оці іншого людини, вийміть колоду зі свого. Така ви ідеальна, щоб щось вимагати від іншої людини?

Перед тим, як наговорити людині гидот і розірвати відносини, згадайте, як все починалося. Адже за щось же ви полюбили цього людини. Люди не міняються, ваш обранець раніше той же, що і був. Тільки раніше він був хороший апріорі, а тепер чомусь повинен відповідати списку із тисячі пунктів. Викиньте всі ці дурниці з голови!

Подумайте про те, що любов – це безцінний дар, він дається не кожному. Тисячі людей навколо страждають від самотності і порожнечі. Вони будуть раді можливості просто побути поруч, у них стільки невитраченої любові і тепла, що вони осиплють вашого партнера ласками з голови до ніг, нічого не вимагаючи натомість. Але ваш чоловік з тисяч інших вибрав саме вас. Цінуйте це і любите його просто так, адже просто бути один в одного – це вже щастя.