Типи і види сучасних жіночих стрижок. Модні тенденції в стрижках

Типи і види сучасних жіночих стрижок

Сьогодні перукарі використовують у своєму робочому арсеналі величезну кількість жіночих стрижок, подбираяя набільше оптимальний варіант для того чи іншого жіночого типажу, оскільки від правильного вибору зачіски багато в чому залежить стиль, імідж і образ жінки.

За допомогою красивої стильної стрижки і ефектною укладання можна візуально змінити пропорції, м’яко і непомітно скорегувавши всі дефекти, зробити акцент на перевагах жіночого обличчя, вигідно підкреслити красиві лінії, форми або, навпаки, незвичайний колір очей або відтінок шкіри.

Типи і види модельних стрижок

Типи і види модельних стрижок:

Отже, давайте розглянемо найбільш популярні типи і види стрижок, які використовуються сьогодні в перукарському мистецтві. До речі, не забувайте, що тільки модельні стильні стрижки, зроблені у хороших майстрів, дозволяють створити ідеальний жіночий образ, продемонструвати її почуття моди і елегантність, надаючи власниці стрижки справжній шарм і чарівність.

Це може здатися дивним, але навіть традиційні, класичні типи і види стрижок, можна перетворити в модельну оригінальну зачіску. Достатньо, щоб в неї були внесені деякі індивідуальні особливості, наприклад, асиметричні пасма, розпатлане в хаотичному, на перший погляд, а насправді дуже продуманому безладді, модна чубчик або незвичайний відтінок, що досягається за допомогою тонування або колорування.

Типи і види стрижок з рваними пасмами

Стрижка з рваними пасмами, настільки популярна в останні роки, підходить не всім жінкам. Так, вона абсолютно втрачає всю свою елегантність на рідких, кучерявих, хвилястих і тонких волоссі, зате, дівчатам з густими, слухняними і достатньо м’якими волоссям вона може підійти.

Техніка рваних пасом змушує по-новому поглянути і на таку традиційну й усталену стрижку, як каре, адже класичний рівний зріз замінюється рваними пряками, додають образу певний пустощі і сексуальність.

На м’яких і слухняних волоссі середньої довжини рвані стрижки також виглядають більш ніж доречно. Так, скажімо, стрижки на основі каскаду допомагають надати особі ідеальну округлість і, одночасно, збільшити обсяг стрижки, створюючи нові образи за допомогою різних укладок.

Типи і види каскадних стрижок

Види каскадних стрижок:

Драбинки (так часто називають каскадні зачіски в народі), виконуються за допомогою переходів від найбільш коротких потиличних волосся до більш довгих пасм. Додатковий “плюс” рваного каскаду – можливість сформувати рвані пасма як по всій довжині волосся, так і не самих кінчиках, не зачіпаючи основну структуру волосся.

Укладати каскад – більше, ніж легко, тому в цьому плані просто ідеальна стрижка для працюючих жінок, які з допомогою фена, гребінця з великими зубцями або власних пальців за пару хвилин можуть створити дуже стильну, модельну зачіску.

Типи і види асиметричних стрижок

Не менш цікаві косі (асиметричні стрижки), “фішкою” яких є разнодлинные пасма. Їх обожнюють нестандартні, яскраві дівчата, які люблять домінувати і демонструвати свою сексуальність, виділяючись таким чином в натовпі.

Основою такої стрижки на коротеньких волоссі зможе стати “пікс” або ж трохи укорочений боб. В обрамленні рваних пасом традиційні м’які лінії будуть виглядати не просто добре, а дуже спокусливо і чарівно. Володарка такої стрижки може щоденно надавати їй різні форми, застосовуючи стайлери, лаки, віск і гелі, дозволяючи собі маленьку розкіш – завжди виглядати яскраво і вишукано. А ось волосся, укладене з легкої навмисною недбалістю, у вигляді пасом, вибиваються з загальної композиції, додадуть стрижці обсяг і юнацьку відчайдушність. Але, на жаль, за такою зачіскою не дуже просто доглядати, тому її можуть дозволити собі заможні дівчата, мають можливість постійно відвідувати стилістів.

Типи і види класичних стрижок

А от максимально зручною і універсальною є вічна класика, оскільки укладання класичної стрижки не надто складна, більш того, її можна зробити без додаткових перукарських засобів. Крім цього, вона чудово гармонує з усіма без винятку стилями одягу – діловим елітним костюмом, епатажним сукнею, спортивними шортиками і топиком. Ну, а найголовніше, саме класичний базис можна назвати найбільш оптимальною основою для формування різноманітних зачісок, тому будь-які експерименти, в тому числі і з аксесуарами для волосся (шпильками з нарощеним волоссям, діадемами, обідками і іншими елементами декору) тільки вітаються!

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.