Цукрова дієта

Цукрова дієта

Більшість програм по зниженню ваги повністю виключають вживання цукру та цукровмісних продуктів, однак цукрова дієта працює зовсім за іншим принципом.

Принципи роботи цукрової дієти

Цукрова або солодка дієта – це дієта, під час якої заборонено вживати будь-які тверді, у тому числі і низькокалорійні продукти. Швидше, цю дієту можна віднести до розвантажувальним дням. Дієтологи рекомендують протягом 3-4 днів вживати в їжу тільки солодкі напої і чай з кількома ложками цукру. Оскільки сахороза і фруктоза легко засвоюються організмом, а також повністю насичують клітини необхідними поживними речовинами, під час такої дієти людина не відчуває почуття голоду і загальної слабкості.

Головна мета цієї програми – дати організму відпочинок від надлишку жирів і білків.

Користь від цукрової дієти

Дану дієту слід проводити не частіше, ніж раз на місяць. За цей час організм встигає повністю очиститися від зашлакованості, а нирки і печінку отримають необхідну розвантаження. Крім чаю, можна вживати в їжу будь-який фрукт. Крім того, цукрова дієта стане незамінним помічником для людей, які страждають хворобами нирок і печінки, у тому числі, холециститу.

Після 4 днів подібної голодування, можна втратити до 5 кілограм зайвої ваги. Примітно, що на відміну від багатьох «швидких» дієт, після повернення до нормального режиму харчування, втрачений вагу практично не набирається.

Кому варто утриматися від цукрової дієти

Оскільки дана дієта заснована на підвищеному вживанні цукру, її категорично не рекомендується проводити людям, які хворіють на цукровий діабет. Більше того, перед початком дієти слід перевірити рівень вмісту цукру в крові. У тому випадку, якщо цей показник хоча б трохи підвищений, краще утриматися від подібних експериментів.

Незважаючи на те, що під час дієти не відчувається голоду та слабкості, не рекомендується в цей період активно займатися спортом. Якщо худне відчуває дискомфорт або нудоту від цукру, необхідно з’їсти шматочок вареного м’яса. Під час цукрової дієти потрібно пити якомога більше води, це не тільки очистить нирки, але і виведе з організму зайві токсини.