Тренди сезону осінь-зима 2016-2017. Макіяж, зачіска від модних будинків

Вивчивши всі б’юті –тренди від модних додому Нью-Йорка, Лондона, Мілана і Парижа, можна виділити кілька трендів осінь-зима 2017.

Макіяж

Павукові лапки.
В 90-х ми боролися за те, щоб кожна вія була відокремлена від іншої і не дай бог вони злиплася. Для підтримки цього ефекту йшли в хід різні приспособы для розділення вій, однією з яких була звичайна голка. Ціла трагедія була, коли туш свіжа і тільки відкрита, адже вона фарбує дуже густо. Нині ж часи змінюються і мода диктує нам інші правила. У моді зараз густо нафарбовані об’ємні вії, з грудочками туші. Ефект створення таких вій простий. Візьміть універсальну туш для об’єму і довжини. Прокрасьте гарненько вії, поки вони не висохли, нанесіть пензлем пудру і повторіть вправи 3 -4 рази.

Образ з глітером.
Блискітки в макіяжі, завжди асоціювалися у нас Новим роком. Однак модні стилісти пропонують у цьому сезоні осінь-зима 2017 не бояться використовувати їх в макіяжі. Блискітки можна наносити, щоб підкреслити лінію брів,вій, а так само на нижню повіку, щоб приховати синці під очима. Переважний колір – золото,срібло. Рожевий гліттер можна використовувати замість помади.

У моді чорна графіка.
Тут справа звичайно ж в чорних стрілках, куди ж без них. Стилісти пропонують їх малювати графічно, ніби під лінійку. В допомогу вам можуть прийти спеціальні стікери для повік. У цьому сезоні тільки графіка без розтушовування.

Червона помада.
У цьому сезоні 2016-2017, вона також залишається на піку популярності. Матова, матовий, глянсовий, контур при цьому може бути чітким або змазаним. Все залежить від вашого уподобання, однак якщо вирішите використовувати червону помаду, то акцент на очі не робіть, залиште їх більш спокійними.

Чорна або чорнична помада.
Цей вид помади асоціюється багато в чому з готикою, однак фахівці в області краси стверджують, чим темніше, тим краще. Використовуйте цей вид помади у вечірньому макіяжі. Ефект на губах ви можете створити різний, від матового до глянцевого, все залежить від вашого смаку.

Актуальні зачіски

В стилі Гранж.
Звістка сенс виглядати природно. Бігуді на ніч вже не в моді. Однак якщо ви все ж дотримуєтеся цих правил, то просто розпрямите з ранку трохи ваші завиті пасма утюжком. Але можна поступити інакше, заплести вологі волосся в косу, висушити і розпустити. Коса повинна бути не тугий.

Холодна хвиля повертається.
Цей стиль іде своїми витоками з далекого 1920 року, єдина відмінність нашого часу від того, так це те , що не потрібно укладати все волосся в цьому стилі, достатньо просто укласти пасмо або чубок хвилею над чолом.

Низький кінський хвіст.
Розділіть волосся на проділ і зберіть їх внизу, швидко, зручно, трендово. Використовуйте гумку в колір волосся.

Стара добра мушля.
У цьому сезоні вона стане знову актуальною, як для весільної зачіски 2017, так і для повсякденного. В останній вам не потрібно вдаватися до допомоги стилістів, ви можете зробити її самі і не дуже намагайтеся зробити її акуратно. Як стверджують стилісти модних будинків, зараз це не в моді.

Образ не першої свіжості.
Цей ефект переходить від одного сезону в інший. Але зараз волосся не повинні виглядати так, ніби ви тільки що прийняли душ, а навпаки, ніби ви не заходили туди кілька днів.