Той, що біжить в лабіринті 3 – ліки від смерті, дата і трейлер

Ходили чутки, що третя частина франшизи буде розділена на дві частини. Але, недавно, творці оголосили, що вирішили відмовитися від такої ідеї. Нагадаємо, раніше, третю частину на два фільми розділили «Голодні ігри» і «Дивергент». А почалося все з Гаррі Поттера. «Той, що біжить в лабіринті» – перша франшиза, яка відмовилася продовжувати задану моду. кадр з трейлера до фільму

Фанати серії задаються питанням: «Коли вийде 3 частина« Той, що біжить в лабіринті? ». Кінокомпанія «20 століття фокс» нещодавно відповіла на це питання: дата виходу фільму «Той, що біжить в лабіринті 3», трейлер якого поки не вийшов, запланована на 17 лютого 2017 року. Чи вийде картина саме в цей термін, поки не відомо.

Стрічка розповідає історію підлітків, що живуть поруч з гігантським лабіринтом. Фільм знятий за мотивами однойменної книги Джеймса Дешнера. Першу частину чекав неймовірний успіх в прокаті, тому було оголошено про те, що дата виходу сіквелу запланована в 2015 році. Друга частина франшизи не відстала за показниками від першої. І ось, третя частина – «Той, що біжить в лабіринті 3 – ліки від смерті».

Сюжет

Хлопці стали справжніми друзями, адже вони разом подолали всі жахи лабіринту, який покривав величезний купол. Їх мета була – вижити за всяку ціну. У той час друзі ще не знали, на який вони боці. Під час випробування довелося загинути чималій кількості учасників. І все заради хитрою ідеї організації «Порок», яка довгий час приховувала всі плани з приводу хлопців …

У фільмі «Той, що біжить в лабіринті 3» ніякого лабіринту більше не буде. Томас – головний герой франшизи дізнався таємниці організації, і тепер йому доведеться знову ризикнути власним життям в ім’я порятунку друзів.

Після найпотужніших сонячних спалахів планета стає охоплена пожежами. Багато людей гине від вогню, ще більше – від голоду та епідемій. Мало хто вижили з побоюванням спілкуються з іншими людьми, боячись заразитися новим вірусом «Спалах», який вирвався з лабораторії. Він негативно впливає на нервову систему людини, перетворюючи його на злу і агресивне істота, головна мета якого – вбивати і руйнувати.

Організація «Порок» шукає ін’єкцію від цієї хвороби. Ну, так сказали підліткам, коли вони вибралися з лабіринту. Всі ці хлопці мають вроджений імунітет проти панацеї, а їх реакції на стресові ситуації дуже важливі для вчених – так свідчить офіційна версія.

Але вся суть у тому, що корпорації потрібні виробляються підлітками ензими. Ці сполуки є життєво необхідними «Пороку». А хлопці для організації всього лише носії ензимів. Дізнавшись страшну правду, Томас направляється в «Порок», щоб врятувати друзів і покінчити з корпорацією назавжди.

головний актор фільму

Знімальна група

Режисером картини біжить в лабіринті 3 ліки від смерті залишиться Уес Болл. Він відомий своїм фентезі-фільмом «Падіння богів» і короткометражкою «Руїни». Сценарієм займуться: автор однойменної книги Джеймс Дашнер і Томас Наулін. Продюсером залишиться Еллен Голдсміт-Вейн, а до неї додасться Вік Годфрі ( «Я робот»).

Акторський склад

Головного героя – підлітка Томаса – продовжить грати Ділан О’Брайен. Крім популярної франшизи, він відомий за ролями у серіалі «Перевертень». Цікаво, що Ділана помітили продюсери по його гумористичним роликам на Ютубі, які він там викладав.

Крім Ділана, офіційно в зйомках заявлений Декстер Дарден. Шанувальники франшизи пам’ятають його за роллю Фрайпана – глайдера-кухаря.

Ймовірно, ми знову побачимо і Томаса Сангстером ( «Гра Престолів»), що грає роль Ньюта, а також Каю Скоделаріо ( «Молокососи»), знову втілила образ Терези.

лабораторія і роботи

Цікаві факти:

  • Перший фільм франшизи був знятий повністю по книзі. А ось другий вже мав з нею мало спільного. Від книжкового варіанта взяли лише кілька ключових моментів. До того ж, частина подій перейшла в другій фільм з третьої книги. Це, наприклад, зустріч з загоном опору. Ну а деякі моменти, які є суттєвою частиною другою книги, були вирізані – психологічні тортури з зрадниками. Дещо додумали сценаристи.
  • У першоджерелі розповідається про двох лабіринтах, тоді як в картині кажуть, що їх було дуже багато.
  • Режисер Уес Болл заспокоїв фанатів, повідомивши, що частина фільму: «Той, що біжить в лабіринті 3», трейлера російською якого поки не передбачається, буде точніше дотримуватися книги. Правда, багато сюжетні лінії пішли зовсім не так, як в книжковому варіанті, тому незрозуміло, як знімальна група буде викручуватися з ситуації. Сумнівів додає той факт, що Уес не є запеклим режисером, у нього мало досвіду. Але, за словами акторів Болл – талановитий візіонер. У цих словах є правда: кожна відзнята локація ідеальна, а спецефекти зроблені на рівні.
  • Не дивлячись на всі ляпи, навіть глядачі, котрі читали книги, не можуть з упевненістю сказати, чим же все закінчиться.
  • На написання книг письменника надихнуло твір «Повелитель мух», тому він зіштовхнув своїх героїв не з соціальними випробуваннями, а з психологічними.

Трейлер російською ще в розробці, а поки: